ASbud Česká Republika, s.r.o.

Školská čtvrť 1395

744 01, Frenštát pod Radhoštěm

  • +420 724 978 237
asbud.cz

Předmět činnosti firmy ASbud Česká Republika, s.r.o.

Společnost ASbud Česká Republika, s.r.o. působí již šestým rokem na území České a Slovenské Republiky a doplňuje tím rozsáhlé, více než dvacetileté, aktivity skupiny ASbud na trzích dodávek stavební a silniční techniky v Polsku, Ukrajině a Slovensku.

Specializujeme se na dovoz, distribuci, servis a prodej stavebních strojů SCHAEFF a TEREX, a to po celém území ČR i SR, vlastními silami či prostřednictvím autorizovaných regionálních partnerů. Každoročně navyšujeme obrat společnosti, počet zaměstnanců a spolupracujících partnerů. Co nás však nejvíce těší, je neustálý růst počtu spokojených zákazníků , přičemž dbáme na velice úzké dodavatelsko-odběratelské vztahy nejen s našimi ceněnými zákazníky, ale i výrobci, bankami a orgány veřejné správy.

Portfolio produktů nezahrnují pouze stroje značky SCHAEFF a TEREX, v ČR zastupujeme i zájmy výrobců jako Sumitomo (finišery), Intrame, Locust. Dále se zaobíráme prodejem menší techniky značky Ammann a distribuujeme ND na všechny dostupné značky stavebních strojů.

Další informace o firmě ASbud Česká Republika, s.r.o.

  • IČ : 28659333
  • DIČ : CZ28659333