Ladislav Kuncl MVDr.

Kleisslova 228/7

301 00, Plzeň 1

  • +420 377533461
www.veterinakleisslova.cz
Logo Ladislav Kuncl MVDr.Doporučujeme

Předmět činnosti firmy Ladislav Kuncl MVDr.

Šest měsíců před rozdělením Československa jsme zahájili provoz naší ordinace v Kleisslově ulici v Plzni. Na této adrese působíme nepřetržitě od roku 1992 a za více než pětadvacet let jsme pomohli desetitisícům zvířat. Z ordinace se postupem času stala klinika vybavená nejmodernějšími typy přístrojů a nástrojů, které nám pomáhají diagnostikovat a léčit Vaše čtyřnohé kamarády.

Před dvěma lety jsme kliniku rozšířili a vybudovali výtah přímo na operační sál do prvního patra. Také jsme se rozhodli zrenovovat prostředí a pořídit nové a modernější vybavení. Snažíme se, aby se u nás cítili dobře nejen pacienti, ale i jejich doprovod.

Úspěšně jsme také provedli několik opravdu nestandardních zákroků. Například přímo na klinice císařský řez u ovce, odstranění novotvaru velikosti lidské hlavy z dutiny břišní u čtyřicetikilového psa nebo amputaci odumřelého jazyka. Ačkoliv si nikdo nedokázal život psa bez jazyka představit, tento pacient nám ukázal svou sílu bojovat a naučil se i bez tak potřebné části těla žít. Umí jíst, ač jako prasátko, i pít, i když jako husa.

Od založení kliniky neustále rozšiřujeme tým našich veterinárních lékařů a asistentů, abychom byli schopni poskytnout co nejlepší péči Vašim mazlíčkům. Původní ordinace, kterou zakládal jediný lékař MVDr. Ladislav Kuncl, se změnila v kliniku s pěti lékaři a pěti veterinárními asistentkami. Všichni zvěrolékaři jsou erudovaní odborníci, kteří své práci nejen rozumí, ale také ji milují.

Další informace o firmě Ladislav Kuncl MVDr.

  • IČ : 16691903
  • DIČ : CZ5412110253
  • Počet zaměstnanců : 10
  • Datum založení : 1.1.1991

Pracovní nabídky Ladislav Kuncl MVDr. Logo

Klasifikace a obory firmy Ladislav Kuncl MVDr.

Klíčová slova

  • veterina

  • veterinářství