Miroslava Mazáková- - Chovatelská stanice SNUG

Opatovec 188

568 02, Opatovec

  • +420 739149756
snug-chs.cz
Logo Miroslava Mazáková- - Chovatelská stanice SNUGDoporučujeme

Předmět činnosti firmy Miroslava Mazáková- - Chovatelská stanice SNUG

Chovatelské stanice „SNUG“, byla oficiálně založena v r.1994. Jsme Vladislav a Mirka Mazákovi, oba se plně věnujeme našemu společnému koníčku, chovu psů a to již od roku 1985.

Naše první začátky a věnování se psím výstavám patřilo plemeni Francouzký buldoček. Prožili jsme s buldočky pár krásných let a když nás opustili, hledali jsme nové zajímavé plemeno a stal se jím Americký Pitbullteriér. Odchovali jsme řadu krásných jedinců. Nemohli jsme se však účastnit výstav FCI, tak jsme opět stáli před rozhodnutím a výběr byl….“Staffordshire Bull Terrier“. Začalo pátrání po chovu tohoto plemene, který byl u nás v roce 1993 teprve v plenkách. Osobní setkání se stafíky proběhlo v ch. stanici Hanvoj p. Vojáčkové a zanedlouho jsme si vezli domů dva nové přírůstky. April Abigail Hanvoj a jejího bratra Alexe. April se stala zakladatelkou našeho chovu stafbuláčků. Tomuto plemeni jsme věrni od roku 1993 až po dnešek, kdy je s námi už jen fena Barbara Snug.

Mezitím v roce 1995 přibyl do naší smečky Americký buldok. Od manž. Hudcových jsme získali import. fenu z USA „Heidy Ho“, stala se zakladatelkou našeho úspěšného chovu američanů, kterému se věnujeme stále a vlastníme krásnou atraktivní fenu multišamp. Leboru Tenesco Snug.

Dalším úžasným plemenem v naší chovatelské stanici je Perro de Presa Mallorquin … jinými názvy … Mallorská doga, Ca De Bou nebo Buldok z Malorky. Stalo se tak v roce 1997, toto plemeno je i nadále v Čechách a na Slovenku řazeno mezi málopočetné. Jsme nadšeni jeho povahovými vlastnostmi. Nyní žijí s námi feny Interchamp.Kettyn Snug a Gch. Dark Side of Love Niziolek (import PL)

Další informace o firmě Miroslava Mazáková- - Chovatelská stanice SNUG

  • IČ : 62676679

Klasifikace a obory firmy Miroslava Mazáková- - Chovatelská stanice SNUG

Klíčová slova

  • chovem

  • let

  • psů

  • výstavami

  • zabýváme