DuPont CZ s.r.o.

Pekařská 628/14

155 00, Praha 5

 • +420 257 414 111
www.dupont.cz

Předmět činnosti firmy DuPont CZ s.r.o.

Výroba: polyvinyl butyralová (PVB) fólie
Zastoupení, obchod s výrobky koncernu DuPont
DuPont CZ s.r.o., Praha 5 dodává produkty pod těmito značkami: Acanto®, Alert® S, Anthium Dioxcide, Appeel®, Arkem® + CZ - 600, AZA (1,3,3-trimetylo-6-azabicyklo [3.2.1] oktan, BAX®, Biomax®, Biplay®SX, Butacite®, Bynel®, Capitan®, Cerelux Plus®, Charisma®, Conpol®, Corian®, Crastin®, Curzate® M, Cromalin®, Cronar®, Cyrel®, DCH (1,4 – diaminocykloheksan), Delrin®, DMF, DMAC, MMF, Dymel®, DuPont TM 20 Series, Elvaloy®, Elvax®, Energain®, Entira®, Explicit®Plus, FE®, Fluoroguard™, Formacel®, Freon®, Glean®, Glycolic Acid, Granstar®, Grid®, HFA, Hytrel®, ICL, Kevlar®, Krytox®, Kyanidy®, Lateral Flow System, Melinex®, Metylát sodný, Minlon®, MPD (m – fenylenodiamina), Mylar®, Nomex®, Nucrel®, OPC (ortoftalychlorid), OPD (o – fenylendiamin), Oxone®, PPD (p – fenylendiamin), Refine®, RiboPrinter®, Rynite®, Safari®, Selar®, SentryGlas®, Spallshield® Composite, StatMedia™, Softesse®, Sontara®, Sodium Products, Suprel®, Surlyn®, Suva®, Talius®, Tanos®, TCL, Teflon®, Tefzel®, Teonex®, Thermo-Man®, Thermx®, Titus®, Titus® Plus, TraSys®, Trend®, Tychem®, Tyvek® - ochranné oděvy, Tyvek® - střešní fólie s vysokou propustností par, Tyvek® - grafické, obálkové a obalové aplikace, Typar®, Tyzor®, Vazo®, Venzar®, Velpar®, Vertrel®, Zenite®, Zodiaq®, Zonyl®, Forafac®, Zytel®, Zytel HTN®, Zyron®.
Obory působnosti
Zemědělství: přípravky pro ochranu rostlin, fungicidy, herbicidy, insekticidy, zemědělská osiva, očkovací látky, řešení biosekurity, atd.
Stavební průmysl: široký sortiment produktů a materiálů pro stavební průmysl a stavební konstrukce, jako jsou dekorační fólie, střešní fólie, dekorativní povrchové materiály, syntetické materiály, výrobky z kevlarového vlákna, atd.
Elektronický průmysl: displeje pro LCD, PDP a OLED, materiály pro výrobu polovodičů, materiály pro výrobu desek plošných spojů, pružných obvodů, tlustovrstvých hybridních obvodů, polovodičových bloků, modulů a mikroelektromechanických systémů (MEMS), materiály pro výrobu obalů pro elektronický průmysl a další.
Energetický a petrochemický průmysl: materiály pro petrochemický průmysl, ochranné materiály, materiály pro potrubní systémy, materiály pro solární systémy, fotovoltaické elektrárny, solární panely, materiály pro větrné elektrárny, výrobu biopaliva, řešení pro vodiče a kabely.
Potravinářský a nápojový průmysl: obaly pro potraviny, detekční systémy pro nezávadnost potravin, potravinové složky, řešení pro bezpečnost potravin, ochranné oděvy pro potravinářský a nápojový průmysl a další.
Zdravotnictví: materiály pro zdravotnické účely, vlákna, netkané textilie, utěrky, zdravotnické oděvy, elastomery, olefíny, kopolymery, technické plasty pro zdravotnické aplikace, obaly pro zdravotnickou techniku, farmaceutické pohonné náplně, čisticí nosné kapaliny, antiseptika, atd.
Výrobní průmysl: oděvy, textilní zboží, chladicí prostředky, fólie, polymery, pryskyřice, pojiva, maziva, mazací prostředky, čisticí kapaliny, nátěry, chemikálie a chemické produkty, obalové materiály, obaly pro kosmetiku, ingredience pro kosmetický průmysl a další.
Obaly: pružné obaly, pevné obaly, pružné obalové fólie, aseptické obaly, pryskyřice pro výrobu obalů, materiály pro obaly, ...
Tiskařský průmysl: tiskařské barvy, rozpouštědlové tiskové ofsetové desky, fotopolymerové, barevné impregnační fólie s citlivou vrstvou, systémy zakládání, systémy pro digitální tiskový postup, čisticí utěrky, atd.
Konstrukční plasty: dodávky širokého rozsahu konstrukčních plastů pro průmyslové aplikace - plasty pro automobilový průmysl, spotřební výrobky, konstrukční plasty pro elektronický průmysl, plasty pro elektrotechniku a plasty pro ostatní průmyslové účely.
Ochranné a bezpečnostní potřeby: ochranné a bezpečnostní vybavení pro průmyslové účely, armádní využití, protipožární prostředky, ochrana proti bojovým látkám, ochranné oděvy a pomůcky, pryskyřice pro ochranná vybavení, aramidová vlákna, balistická ochrana, detekční přístroje, antimikrobiální ochrana, ochranné obleky, atd.
Doprava: široké spektrum produktů (plasty, polymery, pryskyřice, nátěrové hmoty, ...) pro dopravu, materiály pro letecký průmysl, lodní průmysl, vybavení pro konstrukci lodí, materiály pro železniční vozidla a silniční vozidla, automobilový průmysl,...

Další informace o firmě DuPont CZ s.r.o.

 • IČ : 25701126
 • DIČ : CZ25701126
 • Počet zaměstnanců : 37
 • Datum založení : 1.1.1998
 • Výrobce : ano
 • Distributor : Ano
 • Dovozce : Ano
 • Vývozce : Ano

Pracovní nabídky DuPont CZ s.r.o. Logo

Klasifikace a obory firmy DuPont CZ s.r.o.

Klíčová slova

 • průmysl

 • materiály

 • plasty

 • obaly

 • fólie

 • ochranné

 • systémy

 • oděvy

 • výrobu

 • pryskyřice