JUMBO stěhování, s.r.o.

U Plynárny 1290/99

101 00, Praha 10

  • +420 281 917 270
www.jumbo-stehovani.cz
Logo JUMBO stěhování, s.r.o.Doporučujeme

Předmět činnosti firmy JUMBO stěhování, s.r.o.

Teprve s námi pochopíte, že celá operace stěhování od obytných prostor po nadměrné a několika set tunové zařízení a stroje může být bezproblémovou a nenáročnou záležitostí. O všechno se postaráme za Vás.


PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP
Jumbo stěhování profesionálně zajišťuje celý proces stěhování od plánu a harmonogramu až po samotnou realizaci. Naši profesionálové a špičkové technické vybavení jsou Vám plně k dispozici. Rovněž zajišťujeme stěhování bytů a rodinných domů v Praze i v celé České republice. Pokud nás poptáte na stěhování Praha, budete určitě spokojeni s naší rychlostí. Vše naložíme, dovezeme na místo určení a dle Vašeho přání rozmístíme. Garantujeme Vám osobní přístup a komplexní služby k Vaší spokojenosti.


PŘESNÝ PLÁN
Vytvoříme plán stěhování na míru klienta i lokality. Zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci, demontáž a odpojení stěhovaných předmětů, zabalení, naložení, veškerá manipulace probíhá s maximální opatrností, bezpečný převoz a zpětnou montáž na místě určení. Vysoká hmotnost a nadměrné rozměry nám nedělají starosti. Využíváme speciální manipulační, zvedací a nosnou techniku. Často se stává, že si stěhovací firmy nevědí s vyšší zátěží rady, ale většina už ví, kam se obrátit - na Jumbo stěhování.


SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY
Naše služby a odborníky si doporučujeme zajistit 10-14 dní předem. Zejména pokud plánujete stěhování o víkendu nebo o svátcích. Poradíme Vám, na co nezapomenout, jakým chybám se vyvarovat a pomůžeme Vám s balením. Připravíme a zabalíme všechny stěhované věci, včetně osobních. Nemusíte se bát ani o drobné a cenné předměty. Bezpečně přepravíme i starožitnosti a umělecké předměty. Máme za sebou bohaté a dlouholeté zkušenosti.


ZKUŠENOSTI / KVALITA
Zajistíme bezproblémový průběh stěhování a jsme schopni velmi pružně reagovat i na možné komplikace. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci jsou velice zkušení a pečliví ve své práci. Jejich činností není jen vzít a přenést. Musí umět ovládat speciální techniku, demontáž a zpětnou montáž nejrůznějších zařízení a současně si uvědomují, že jsou neustále v bezprostředním kontaktu s klientem a vše směřují k jeho naprosté spokojenosti.

Další informace o firmě JUMBO stěhování, s.r.o.

  • IČ : 24156914
  • DIČ : CZ24156914
  • Počet zaměstnanců : 6
  • Datum založení : 1.1.2011

Klíčová slova

  • stěhování

  • jumbo stěhování