Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Obchodní služby - Konzultanti

Detailní činnosti firem v oboru Obchodní služby - Konzultanti


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete nejrůznější poradenské a konzultantské služby. Pro vaše investiční záměry využijete služeb akciových a komoditních makléřů a nezávislých poradců. Pro vaše obchodní záměry se budou jistě hodit agentury pro průzkum trhu, případně inženýrské kanceláře a projektanti výroby, logistiky a řízení lidských zdrojů. Chcete-li stavět dům či obchodní nebo výrobní prostory, hledejte kategorii architektů a architektonických kanceláří. Propagaci vaší firmy zajistí marketingové a PR agentury, najdete zde také poskytovatele klasické i internetové reklamy, mediální a tiskové zástupce. Jistě si vyberete i v případě, že plánujete rozšířit svou nabídku na internet a hledáte tvůrce e-shopů a poradce pro e-business.


Naše reference Více referencí

ZOLLIPAR s.r.o. + VENDETA Group, a.s.

S prací Vaší firmy jsme opravdu nadmíru spokojeni a dovolíme si Vás doporučit dalším obchodním partnerům, ale i soukromým osobám.

Antonín Večeřa

Manuli Stretch Česká republika, s.r.o.

S Vašimi službami jsme naprosto spokojeni, poptávky nám chodí často a díky tomu získáváme nové zákazníky. Je radost s Vámi pracovat a určitě budeme v této spolupráci i nadále pokračovat!

Gabriela Klampflová, Product manager tapes