Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Obchodní služby - Konzultanti

Detailní činnosti firem v oboru Obchodní služby - Konzultanti


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete nejrůznější poradenské a konzultantské služby. Pro vaše investiční záměry využijete služeb akciových a komoditních makléřů a nezávislých poradců. Pro vaše obchodní záměry se budou jistě hodit agentury pro průzkum trhu, případně inženýrské kanceláře a projektanti výroby, logistiky a řízení lidských zdrojů. Chcete-li stavět dům či obchodní nebo výrobní prostory, hledejte kategorii architektů a architektonických kanceláří. Propagaci vaší firmy zajistí marketingové a PR agentury, najdete zde také poskytovatele klasické i internetové reklamy, mediální a tiskové zástupce. Jistě si vyberete i v případě, že plánujete rozšířit svou nabídku na internet a hledáte tvůrce e-shopů a poradce pro e-business.


Naše reference Více referencí

LAX314 a.s.

LAX314 a.s.

Během prosince chceme spustit kompletně novou verzi našeho webu, ale díky Vašim službám máme tolik zakázek, že nestíháme nic jiného. Služby Vaší společnosti si nemohu vynachválit. Po zveřejnění ve Vašem seznamu jsme získali jako zákazníka největší českou firmu na vánoční dekorace měst, obchodních domů, atp. a ozývají se i další firmy, které od nás chtějí kupovat další segmenty LEDkových výrobků. Naše výrobky jsou perfektní a za dobrou cenu, ale bez publicity, kterou jste nám zajistili, bychom tolik zakázek neměli.

Tomáš Kolinger

Družstvo Cementařů, družstvo

Potvrzuji, že služby poptávkového serveru Vaší společnosti Alsenta jsou pro nás přínosné a doporučuji je ostatním zájemcům.

Ing. Emil Fuhrmann