Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Fiber lasery (vláknové lasery)

Firma:

FORMETAL, s.r.o.
Zahradní 467, 250 64 Měšice u Prahy

Telefon:283922441

Fax:283922441

Nabídka platí do: 2018-06-21

Detailní popis nabídky

Vysoce vyspělé vláknové lasery nebo také fiber lasery z produkce našeho hlavního dodavatele strojů, společnosti Durmazlar, jejichž hlavními výhodami jsou nízká energetická náročnost, vysoká účinnost, minimální údržba, dlouhá životnost laserového zdroje a optických čoček aj. (více v příspěvcích níže). Samozřejmostí je CNC systém s možností propojení s CAD CAM systémy. Nabízíme rovněž vláknové lasery Durmazlar pro pálení profilů a trubek a vláknové lasery pro pálení plechu ze svitků Produtech.

Hi – Tech vláknový laser
Fiber laser Durma HD-F, určený pro efektivní, rychlé a kvalitní pálení zejména běžné oceli, nerez oceli, mědi, hliníku a mosazi. Vláknový laser DURMA v typové řadě „HDF“ představuje vysokorychlostní 2D laserový systém pro řezání plechů do maximálního standardního rozměru 6000 x 2000 mm.

Smart vláknové lasery
Kompaktní systém vláknového laseru, který umožňuje nadefinovat zákazníkovi jak ekonomicky výhodnou konfiguraci, tak plnohodnotné automatizované zařízení. Je možné vybírat manuální či automatické pálicí hlavy, manuálně či automaticky vyměnitelné stoly apod.

Vláknový laser na řezání trubek a profilů
Fiber laser na řezání trubek a profilů Durma určený pro automatizované pálení až 6 m dlouhých trubek a profilů. Vláknový laser typu HD-TC je speciálně navržen pro složité pálení trubek a profilů z běžné oceli, nerez oceli a barevných kovů.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Fotogalerie nabídky

Náhled fotografie 1.jpg u nabídky Fiber lasery (vláknové lasery)
Náhled fotografie 2.jpg u nabídky Fiber lasery (vláknové lasery)
Náhled fotografie 3.jpg u nabídky Fiber lasery (vláknové lasery)
 
Zpět Vpřed
1

Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.