Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Dřevěné podlahy Ostrava

Firma:

KS parket - vinylové podlahy Ostrava
Nábřeží svazu protifašistických bojovníků 452, 72525 Ostrava Poruba

Telefon:604261156

Nabídka platí do: 2018-06-22

Detailní popis nabídky

Dřevěné podlahy Ostrava


Dřevěné plovoucí podlahy bývají považovány za luxusní podlahovinu, ačkoli jsou dnes již cenově dostupné. Dřevěné podlahy si nemají důvod na něco hrát a napodobovat jiný materiál. Naopak – vzhled a vlastnosti dřevěných podlah jsou nejčastějším vzorem pro podlahy z odlišných materiálů. Dřevo, jako téměř každý čistě přírodní materiál, nabývá na hodnotě a jeho pořízení v jakékoli formě je vždy dobrou investicí.

Dřevěné podlahy Ostrava
Nabízejí výhody oproti masivním dřevěným podlahám v konstrukční stálosti. Jsou méně náchylné na tvarové změny vznikající změnou klimatu v místnosti.
Jak název napovídá jsou složeny ze tří vrstev lepených k sobě. Vrchní nášlapná vrstva z dané dřeviny (dub, buk, javor, jasan, třešeň, olše, ořech a mnoho dalších i exotických dřevin) má tloušťku 2,5 – 4 mm a je opatřena finální povrchovou úpravou (lak 6-7 vrstev vytvrzených UV zářením, olej) a může být také různě namořená. Střední vrstvu tvoří buď smrkové jádro, které je uloženo kolmo na vrchní vrstvu, nebo jádro z dřevovlákniny tzv.HDF a je v ní vyfrézován zámkový spoj. Spodní protitažná vrstva je zhotovena ze smrkové dýhy a je ve stejném směru jako vrchní vrstva. Tato konstrukce zajišťuje objemovou stálost podlahy. Rozměry pro jednotlivé plovoucí dřevěné podlahy jsou variabilní dle sérií a jejich výrobců.

Dřevěné podlahy Ostrava
Mají zcela odlišnou konstrukci od třívrstvých podlah. Vrchní nášlapnou vrstvu tvoří dřevěná dýha o tloušťce cca 0,6 mm opatřena 7 – 8 mi vrstvami laku. Jádro je vyrobeno z HDF desky s vyfrézovaným zámkem. Spodní strana je opatřena korkem o síle 1,3 mm který slouží jako protitažná vrstva a zároveň nahrazuje podložku k utlumení kročejového hluku. Velkou výhodou těchto podlah je vysoká pevnost vtisku a malá výška 8 – 10 mm. Vzhledem k tenké nášlapné vrstvě se dýhované podlahy nedají renovovat.

Dřevěné podlahy Ostrava
V naší prodejně v Ostravě-Porubě si můžete prohlédnout ukázky dřevěných podlah. Při realizaci dřevěných podlah poskytujeme veškeré poradanství, včetně vhodné povrchové úpravy dřevěné podlahy.

Pro více informací navštivte náš web Dřevěné podlahy Ostrava

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Fotogalerie nabídky

Náhled fotografie 1.jpg u nabídky Dřevěné podlahy Ostrava
 
Zpět Vpřed
1

Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.