Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Laminátové podlahy Ostrava

Firma:

KS parket - vinylové podlahy Ostrava
Nábřeží svazu protifašistických bojovníků 452, 72525 Ostrava Poruba

Telefon:604261156

Nabídka platí do: 2018-06-22

Detailní popis nabídky

Laminátové podlahy Ostrava


Laminátové plovoucí podlahy jsou dnes již výhradně výsledkem vědeckého výzkumu a jsou skvělou volbou všude tam, kde příroda nestačí. Do obytných prostor jsou vhodné zejména díky svým antialergickým vlastnostem, do komerčních prostor se hodí především díky své vysoké odolnosti. Skvělé vlastnosti laminátu skloubené s promyšlenými systémy a technologiemi dělá z laminátových lamel podlahu budoucnosti. Kvalitní laminátová podlaha vydrží několik desítek let.

Laminátové podlahy Ostrava
Pokládka laminátových podlah je prováděna buď klasicky plovoucím způsobem, to znamená, že jednotlivé lamely nejsou fixovány k podkladu, ale pouze k sobě zámkovým spojem, nebo je možné podlahu přilepit k podkladu. Tím se dosáhne lepšího utlumení kročejového hluku.

Laminátové podlahy Ostrava
Laminátové podlahy se většinou skládají ze tří základních vrstev. Vrchní vrstvu tvoří dekorační papír potažený vysoce odolným laminátem. Často je svrchní vrstva ještě ošetřená různými patentovanými metodami, které dále zvyšují odolnost podlahy a barevnou stálost a které se výrobce od výrobce liší. Střední vrstva z HDF desky nese zámek systému nelepeného spoje. Tento zámek určuje důležité vlastnosti jako pružnost a pevnost v tahu a podílí se významnou měrou na trvanlivosti laminátové plovoucí podlahy. HDF desky mají různou schopnost odolávat vlhku což má také vliv na životnost podlahy.Spodní vrstvu tvoří protitahová vrstva laminátu, která dodává podlaze tvarovou stabilitu. Někteří výrobci dodávají také laminátové podlahy s integrovanou podložkou k utlumení kročejového hluku, která tento hluk tlumí výrazně lépe nežli volně položená podložka.

Pro více informací navštivte náš web Laminátové podlahy Ostrava

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Fotogalerie nabídky

Náhled fotografie 1.jpg u nabídky Laminátové podlahy Ostrava
 
Zpět Vpřed
1

Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.