Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Náhradní plnění

Firma:

Safe point s.r.o.
Částkova 95, 326 00 Plzeň

Telefon:371 585 502

Nabídka platí do: 2018-10-06

Detailní popis nabídky

Odběrem služeb Safe Point si můžete zajistit plnění své zákonné povinnosti podle zákona o zaměstnanosti (povinný podíl a náhradní plnění), který spočívá v zaměstnávání občanů se změněnou pracovní schopností. Přiravit se můžete už i na náhradní plnění tím, že si u nás předem objednáte služby.

Náhradní plnění a povinný podíl od Safe Point s.r.o.

Pokud nezaměstnáváte dostatečný počet pracovníků se změněnou pracovní schopností, rádi vám pomůžeme situaci vyřešit. Poskytujeme širokou škálu služeb pro firmy, ze které je možné si vybrat to, co potřebujete. Náhradní plnění jsme schopni zajistit po celé ČR, ve všech velkých městech jako Praha, Brno, Ostrava nebo Plzeň.

Kde pro vás náhradní plnění zajistíme - Plzeň, Brno, Ostrava, Praha a další města a obce

Ať už je vaše firma odkudkoli, jsme připraveni vám poskytnout služby pro zabezpečení náhradního plnění. Může to být hlavní město Praha, nebo další velká města Ostrava, Plzeň či Brno. Naše služby rádi poskytneme i ve městech Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, nebo také České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice a další. Pokud jste z jiného města nebo obce, kontaktujte nás také a domluvíme se na podrobnostech.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.