Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Filtrace a úprava vzduchu

Firma:

Boris Kolář K+K
Žíšovská 1628, 190 16 Praha 9

Telefon:224283513

Fax:257217913

Nabídka platí do: 2018-12-20

Detailní popis nabídky

Firma Keller Lufttechnik je celosvětovým specialistou na filtraci a odlučování znečištěného vzduchu a snižování emisí. V oblasti odlučování firma nabízí kompletní spektrum výrobků a služeb od vývoje, výroby až po dodávky odsávacích zařízení a systémů pro všechny průmyslové oblasti. Díky kvalifikovanému týmu více než 250 zaměstnanců a firemnímu know-how je firma Keller schopna vytvářet individuální řešení na nejvyšší možné kvalitativní úrovni a za použití inovativních technologií. Na důkaz toho je firma držitelem nejrůznějších certifikátů, včetně např. DIN ISO 9001 a dalších tak, a byla schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavků zákazníka.

Rodinný podnik Keller má více než 100-letou historii. Firma byla založena již v roce 1903 a od samého počátku se zabývá oblastí vzduchotechniky. V současné době je firma řízena, již od roku 1992, pány Horstem a Frankem Keller tak, aby splňovala nejnovější nároky na vyspělou technologii, společenskou etiku, zodpovědnost a ekologii.

V řadě světových a evropských zemí jsou investice do vzduchotechniky z hlediska pracovního prostředí a ekologie stále ještě jakousi „luxusní“ záležitostí. Nejen česká a slovenská legislativa se však snaží vůči tomuto trendu aktivně bojovat přísnějšími vyhláškami a kontrolou jejich dodržování, protože čisté a zdravé vnitřní i vnější prostředí podniku je základem pro každou vyspělou společnost. Pokud musíte nebo prostě chcete zlepšit pracovní prostředí pro sebe a své zaměstnance je firma Keller Lufttechnik tím nejjistějším partnerem pro Vás.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.