Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

3D tisk kovových dílů - Aditivní výroba SLM

Firma:

Boris Kolář K+K
Žíšovská 1628, 190 16 Praha 9

Telefon:224283513

Fax:257217913

Nabídka platí do: 2018-12-20

Detailní popis nabídky

Firma SLM Solutions je jednou z celosvětově vedoucích firem v oblasti 3D tisk kovů a kovových dílů metodou SLM (Selective Laser Melting), všeobecně známou také pod pojmy jako je např. „3D spékání práškových kovů pomocí laseru“ a „3D laserové navařování práškových kovů“. S výše uvedenými pojmy úzce souvisí širší pojem „aditivní výroba“, jejíž součástí metoda SLM je.

Firma se zabývá především vývojem, výrobou, dodávkami a servisem SLM zařízení. Jejími registrovanými produkty jsou řady zařízení SLM 125HL, SLM 280HL a SLM 500HL. Firma dále dodává veškeré související příslušenství tak, aby vznikl homogenní a komplexní systém aditivní výroby kovových dílů.

Kromě náhradních dílů, příslušenství a služeb pro SLM zařízení nabízí firma také vysoce kvalitní a certifikované práškové kovy, které jsou vhodné pro použití pro 3D tiskárny kovů.

V obchodním portfoliu naleznete také produkty z původních oblastí rychlé prototypové výroby (Rapid Prototyping) jako jsou zařízení a materiály pro odlévání ve vakuu a další.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.