Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Innotec - čističe a maziva Nutriflon pro potravinářství

Firma:

AMKA Trading, spol. s r.o.
Werichova 981, 152 00 Praha 5

Telefon:224 818 049

Fax:224817050

Nabídka platí do: 2019-01-04

Detailní popis nabídky

Innotec Nutriflon Grease
Vysoce jakostní netoxický univerzální bílý mazací tuk na bázi čistých farmaceutických olejů díky svému jedinečnému složení zařazený do kategorie H1 v registru NSF je zvláště vhodný v potravinářském průmyslu. Produkt obsahuje speciální antioxidační příměsi a příměsi chránící proti korozi a proto je použitelný i ve vlhkém prostředí. Slouží např. k mazání dopravních pásů, řetězů, obslužných kabelů, plnicích systémů, mazání ložisek a pro tlakové maznice.

Nutriflon Grease Spray
Univerzální vysoce jakostní jemný mazací tuk na bázi syntetických olejů díky jedinečnému složení zařazený do kategorie NSF je zvláště vhodný pro použití v potravinářském průmyslu.

Nutriflon Oil
Farmaceutický polosyntetický čirý olej díky svému složení zařazený do kategorie H1 v registru NSF je zvláště vhodný v potravinářském průmyslu tam, kde může dojít k náhodnému styku s potravinami. Má nejen speciální přísady minimalizující tření a tím i opotřebení strojů, ale i aditiva dlouhodobě chránící kovové díly před korozí.

Nutriflon Lubricant Oil
Vysoce jakostní univerzální olej na bázi čistých syntetických olejů díky svému jedinečnému složení zařazený do kategorie H1 v registru NSF je zvláště vhodný pro použití v potravinářském průmyslu tam, kde může dojít k náhodnému styku s potravinami.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.