Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Innotec lepidla a tmely

Firma:

AMKA Trading, spol. s r.o.
Werichova 981, 152 00 Praha 5

Telefon:224 818 049

Fax:224817050

Nabídka platí do: 2019-01-04

Detailní popis nabídky

Spray Adhesive
Nově vyvinuté stříkatelné transparentní kontaktní se silnou přilnavostí je vhodné pro rychlé a účinné slepení plastů, gumy, látky, plsti, fólií, kovu, lepenky atd. Nová nastavitelná tryska umožňuje regulaci (snížená spotřeba, žádné chuchvalce a ucpávání).

Fast Glue 1,3
Fast Glue 1 je univerzální řídké bezbarvé vteřinové lepidlo ve žluté lahvičce specielně určené na slepování gumy a měkkých plastů.
Fast Glue 3 je univerzální bezbarvé vteřinové lepidlo v modré lahvičce specielně určené pro tvrdé materiály, jako je kov, elektronické součásti (desky tištěných spojů) a tvrdé plasty.

Versa Tape
Butylová trvale lepicí těsnicí páska v roli je optimální pro rychlé, jednoduché a stálé utěsnění s mnoha možnostmi použití jako např. utěsnění průchodek kabelů, přeplátovaných spojů, držáků SPZ, odstranění skřípání obložení apod. Páska je také velmi vhodná pro použití při působení silných povětrnostních vlivů.

Press Tape
Černá butylová trvale lepivá těsnicí šňůra s pěnovým jádrem se používá mimo jiné k utěsnění zadních světel, posuvných střech, obložení dveří atd, aby se zabránilo vniknutí vody.
Je velmi elastická, takže utěsňuje na 100%. Při aplikaci se nic neušpiní a po upevnění není třeba nic čistit.

Innoflex Sealer H2O
je ideální rychleschnoucí karosářský tmel na bázi syntetické gumy pro profesionální utěsnění dílů karoserie. Dobře se roztírá, netáhne žádná vlákna, proto je možné dosažení původní struktury. Je trvale elastický a díky silné přilnavosti výborně chrání. Rychle schne a v závislosti na tloušťce vrstvy je po cca 30 minutách přelakovatelný libovolným autolakem.

a další viz náš web.Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.