Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Innotec primery, nástřiky, barvy

Firma:

AMKA Trading, spol. s r.o.
Werichova 981, 152 00 Praha 5

Telefon:224 818 049

Fax:224817050

Nabídka platí do: 2019-01-04

Detailní popis nabídky

Repaplast Primer NF
Zajišťuje přilnavost na běžných plastech a tvoří ideální podklad pro všechny další práce (tmelení, lakování nebo nanášení dalších vrstev na plasty). Je použitelný jako univerzální základ plastů, rychle schne.


Glass/Body Primer
Tento speciální černý primer je určen k ošetření okrajů skel a případných míst poškozených nebo bez vrstvy seříznutého lepidla na rámu skla. Jeho vrstva zabraňuje pronikání UV záření sklem, současně zpomaluje vliv koroze a napomáhá k ještě lepší přilnavosti lepidla. Metal+Glass Sealer FC.

Zinc Coat
tvoří svou jedinečnou kombinací zinku, inhibitorů koroze a epoxidů ochrannou vrstvu proti rzi u čistých kovů, u kterých je vyžadována odolnost proti korozi. Kromě toho je ideální jako primer na různých povrchách, jako jsou např. staré vrstvy laku a neželezné kovy. Poskytuje ochranu proti korozi na kovech, které budou později svařovány. Kromě toho tvoří ideální podklad pod lak.

Multiflex Coating Spray
je sprej bez obsahu PVC a izokyanátů specielně vyvinutý jako výborná ochrana proti oděru a korozi, která tlumí hluk. Jednoduše se zpracovává, je ideální k napodobení původní struktury. Zůstává trvale elastický a nestárne, má perfektní přilnavost na moderních automobilových plastech, na čistém nebo základovaném plechu.


Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.