Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Innotec maziva pro údržbu

Firma:

AMKA Trading, spol. s r.o.
Werichova 981, 152 00 Praha 5

Telefon:224 818 049

Fax:224817050

Nabídka platí do: 2019-01-04

Detailní popis nabídky

White Grease
Teplotně odolná (-30°C až +160°C), vodu odpuzující bílá vazelína svým exkluzivním složením chrání před korozí a působí jako mazadlo s dlouhodobou účinností, zmírňuje opotřebení a odstraňuje skřípání. Je ideální pro zámky, okenní mechanismy, pera, ložiska, součásti brzd, řadicí mechanismy, kloubové závěsy, ozubená kola, pedály a další druhy točivých a kloubkových mechanismů. Dá se také používat v oblasti motorů, strojů.


Anti Size
je mazadlo s obsahem mědi a vysokou teplotní odolností (-30°C až +1100°C), které po nastříkání tvoří na kovech jednolitou ochrannou vrstvu, která se nevydře, nevyhřeje a nepoškozuje gumové součásti. Ulehčuje montáž a demontáž, zabraňuje zadření závitů, kloubů a jiných montážních dílů. Chrání: součásti motoru, výfukové systémy, šrouby, čepy, ložiska, součásti brzd, kontakty baterie a všechny díly, které jsou vystaveny vodě a korozi.


Total Power Grease
je obzvlášť kvalitní mazivo, které bylo specielně vyvinuto jak pro použití při údržbě osobních a nákladních automobilů, motocyklů, člunů tak pro průmysl i drobné spotřebitele. Lze ho použít ve velmi širokém teplotním rozsahu (-20°C až +160°C), má velkou odolnost vůči tlaku a 100% odpuzuje vodu.


AS 1500
je vysoce kvalitní mazivo s výtečnou odolností vůči tlaku a extrémně vysokým teplotám. Díky jeho teplotní odolnosti až do +1500°C zůstává zachována optimální tenká vrstva. AS 1500 má velký rozsah možností použití jak v automobilovém sektoru (brzdové destičky a kotouče, vč. ABS systémů, výfukové systémy včetně Turbo), tak v průmyslu (pneumatická kladiva, vrtací zařízení, fitinky, příruby atd.). Lze ho také velmi dobře použít pro předtěsnění spojovaných dílů z ušlechtilé oceli a nerez oceli. AS 1500 se dodává v dvoukomorové dóze, k jejímuž naplnění byl použit čistý stlačený vzduch.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.