Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Innotec- lepení a opravy plastů

Firma:

AMKA Trading, spol. s r.o.
Werichova 981, 152 00 Praha 5

Telefon:224 818 049

Fax:224817050

Nabídka platí do: 2019-01-04

Detailní popis nabídky

2C - METAL
je rychle vytvrzující dvousložkový opravárenský tmel, který se aktivuje hnětením, vhodný pro různé použití v autoopravárenství a v mnoha dalších oborech, jako je např. průmysl, zdravotnictví, vodní sporty atd. ( vyhlazení svárů, oprava malých trhlin odlitků, oprava nenosných součástí, vyplňování příliš velkých otvorů pro šrouby apod.)


Repaplast
je dvousložkový lepicí tmel specielně vyvinutý pro rychlou a bezpečnou opravu většiny moderních plastů. Má výbornou přilnavost, rychle schne. Povrch opravený repaplastem můžete brousit a přelakovat všemi běžnými autolaky.


Aero Bond Set
je specielně vyvinutý anaerobní systém k upevnění úchytek zrcátek téměř pro všechna automobilová skla. Jednoduše se nanáší, nesklouzne při lepení, doknčení montáže je po 5 minutách, plná pevnost po 24 hodinách. Lepidlo zůstává bezbarvé, má vynikající stálou přilnavost.


Repaplast Finish
je dvousložkový epoxidový tmel, balený v dvoukomorové kartuši, specielně vyvinutý pro rychlé a účinné opravy většiny plastových dílů. Slouží k vytvoření optimálního povrchu na opravovaném místě. Má výbornou přilnavost, rychle schne a lze ho výborně brousit až k dosažení hladkého povrchu. Tvoří výborný podklad pro všechny druhy laků.
Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.