Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Ve virtuální kanceláři se pracuje samo

Místo, kam si chodíte na osm hodin sednout, abyste se mohli se v klidu věnovat své práci. Takhle nějak by mohla vypadat definice kanceláře, kdybychom se posunuli v čase o pár let zpět. Dnes už toto ani zdaleka neplatí, protože lidé pracují z domova, ti mladší často třeba i z pláže. A proč ne, když jim to jejich povolání umožňuje.

Povolání, při nichž není striktně nutné docházet do kanceláře, přibývá. Zejména lidé pohybující se v online světě a technologiích mají obvykle možnost pracovat odkudkoliv, kde je připojení k internetu. Samozřejmě to má i své nevýhody. Člověka doma spousta věcí zbytečně rozptyluje, navíc pak máte větší tendence nechat práci, aby vám kazila soukromý život. Výhod však také není zrovna málo a mezi ty největší patří finanční úspora.

Při práci z domu vám stačí virtuální kancelář

Každá firma musí mít své sídlo, které se zapisuje už při založení firmy. Na tomto sídle se dost často nachází i kancelář, což s sebou přináší jasnou otázku: Jak řešit sídlo v případě, že kancelářské prostory nepotřebujete? Umístit si firmu domů by bylo neprofesionální. Nikdo nechce, aby mu zákazníci narušovali soukromí. Navíc je občas potřeba mít k dispozici nějaké prostory, kde by se mohla konat schůzka s klienty. A právě proto existují tzv. virtuální kanceláře.

Virtuální sídlo firmy je místo, kde se místo kanceláří nachází recepce. Na ní sedí hodná slečna, která vyřizuje poštu, telefonáty a návštěvy. Žádný zástupce firmy se zde nemusí fyzicky zdržovat.

Virtuální kancelář může být plnohodnotná

Službu virtuálních kanceláří u nás nabízí mnoho poskytovatelů, a to zejména ve velkých městech, jako jsou Praha a Brno. Další výhodou virtuálních sídel je totiž fakt, že si můžete zakoupit velmi zajímavou adresu v prestižní části města, čímž uděláte dojem na obchodní partnery i zákazníky.

Nabízené služby se liší podle poskytovatele. Zpravidla vám recepční skenuje došlou poštu a obsluhuje telefon. Na budově máte cedulku firmy, a pokud potřebujete, můžete využít zařízenou kancelář nebo místnost pro jednání s klienty. Takové služby zajišťuje například www.profi-kancelar.cz.

Další informace o zprávě

Datum zveřejnění : 23. srpna 2017