Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

ASbud Česká Republika, s.r.o.

Logo společnosti ASbud Česká Republika, s.r.o.

Firma:

ASbud Česká Republika, s.r.o.
Školská čtvrť 1395, Frenštát pod Radhoštěm, 744 01

Kraj:Moravskoslezský
Okres:Nový Jičín

Telefon: +420 724 978 237

Fax: Není uveden

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
ASbud Česká Republika, s.r.o.

Společnost ASbud Česká Republika, s.r.o. působí již šestým rokem na území České a Slovenské Republiky a doplňuje tím rozsáhlé, více než dvacetileté, aktivity skupiny ASbud na trzích dodávek stavební a silniční techniky v Polsku, Ukrajině a Slovensku.

Specializujeme se na dovoz, distribuci, servis a prodej stavebních strojů SCHAEFF a TEREX, a to po celém území ČR i SR, vlastními silami či prostřednictvím autorizovaných regionálních partnerů. Každoročně navyšujeme obrat společnosti, počet zaměstnanců a spolupracujících partnerů. Co nás však nejvíce těší, je neustálý růst počtu spokojených zákazníků , přičemž dbáme na velice úzké dodavatelsko-odběratelské vztahy nejen s našimi ceněnými zákazníky, ale i výrobci, bankami a orgány veřejné správy.

Portfolio produktů nezahrnují pouze stroje značky SCHAEFF a TEREX, v ČR zastupujeme i zájmy výrobců jako Sumitomo (finišery), Intrame, Locust. Dále se zaobíráme prodejem menší techniky značky Ammann a distribuujeme ND na všechny dostupné značky stavebních strojů.

Další informace o firmě
ASbud Česká Republika, s.r.o.

Reference
ASbud Česká Republika, s.r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Mapa sídla společnosti
ASbud Česká Republika, s.r.o.