Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Aktuální nabídky produktů a služeb společností

PRŮMYSLOVÁ VRATA

SPEDOS VRATA a.s. je tradičním výrobcem průmyslových sekčních vrat VM01, VM02 a VM03. Sekční průmyslová vrata naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí a jsou vyráběna v celé řadě typů, provedení a variant. Elektrický pohon umožňuje operativní, rychlou a bezpečnou manipulaci s vraty. Design vrat, barevné provedení a povrchová úprava přispívají k modernímu a harmonickému vzhledu skladových a výrobních hal, hasičských zbrojnic, logistických budov, přepravních center, autoservisů, železničních dep apod.. Vedle sekčních průmyslových vrat SPEDOS dodává také rolovací průmyslová vrata, rychlonavíjecí a rychloběžná vrata.

SPEDOS Vrata a.s.
Hranická 771

Valašské Meziříčí

Více informací

NAKLÁDACÍ RAMPY A KOMORY

Průmyslová vrata bývají instalována samostatně, ale často také jako součást nakládacích míst a nakládacích komor. Nakládací místo je standardně vybaveno také vyrovnávacím můstkem ve výsuvném nebo sklopném provedení a vratovým těsněním v provedení klapkovém nebo nafukovacím. Tato nakládací místa jsou součástí obvodového pláště budovy. Nakládací komory jsou navíc předsunuty z výrobní haly do samostatné kabinky ústící do otvoru v obvodovém plášti skladu, budovy. Překládka se tak může odehrát mimo provozní plochy skladu.

SPEDOS Vrata a.s.
Hranická 771

Valašské Meziříčí

Více informací

PROTIPRŮVANOVÉ VRATOVÉ CLONY

Skupinu protiprůvanových vratových clon tvoří plastová rychlonavíjecí vrata, kyvná vrata a pruhové závěsy. Slouží k oddělení klimaticky odlišných prostředí v průmyslových budovách a tím přispívají k výraznému snížení tepelných ztrát.

SPEDOS Vrata a.s.
Hranická 771

Valašské Meziříčí

Více informací

PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE A VRATA

SPEDOS VRATA a.s. je jedním z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů požárních dveří a vrat v České republice. Nabízí jak průmyslové tak také personální typy protipožárních uzávěr: požární roletové uzávěry, protipožární rolovací, posuvná, sekční, výsuvná a otevíravá ocelová vrata s požární odolností EW 15 DP1 až EW 120 DP1 a EI 15 DP1 až EI 120 DP1.

SPEDOS Vrata a.s.
Hranická 771

Valašské Meziříčí

Více informací

Nehořlavé textílie

Naší specializací jsou nehořlavé textílie z modifikovaného polyesterového vlákna TREVIRA CS určené pro veřejné prostory, kina, divadla, restaurace, hotely, penziony, školy, školky, nemocnice a domovy seniorů, splňující vyhlášku MV č.23/2008 Sb. U těchto tkanin zajišťujeme i vývoj a vyvzorování nových dessinů a barev podle požadavků nebo předloh zákazníků. Jsme výhradním prodejcem kolekce firmy DEKOMA v České republice. Novinky pro naše zákazníky vybíráme z nabídky předních evropských textilních firem a hlavně pak z nových nabídek na veletrzích MOOD Brusel a Heimtextil ve Frankfurtu.

BS-textil s.r.o.
Strojírenská 9

Jihlava

Více informací

Tkaniny pro zdravotnictví a ochranné oděvy

V nabídce máme dále textilní a kovovou galanterii pro čalouníky, technické tkaniny, tkaniny pro hotelový program, zdravotnictví a ochranné oděvy, postelové povlečení včetně dětských povlečení s dětskými motivy a luxusní deky. Co nabízíme -potahové a dekorační látky -textilní a kovová galanterie pro čalouníky -luxusní acrylové deky -hotelový program -nehořlavé textílie – TREVIRA CS -tkaniny pro zdravotnictví a ochranné oděvy -závěsové látky -materiál na matrace -blackouty -potahové tkaniny pro autobusy, tramvaje a trolejbusy -koženky -tisky -povlečení

BS-textil s.r.o.
Strojírenská 9

Jihlava

Více informací

Kompletní vybavení hotelových interiérů

Jsme výrobně obchodní sdružení které vám zajistí kompletní vybavení hotelových interiérů, historických objektů, kanceláří a rodinných domů. Zákazníkům nabízíme individuální přístup a komplexní služny od vlastního návrhu architektonického řešení až po konečnou realizaci. Ve sdružení jsou firmy truhlářské, čalounické, dekoratétská studia a tradingové společnosti která vám splní vaše požadavky v požadovaných materiálech, detailech a barvách. Proč si vybrat nás Dlouholetá praxe zkušených odborníků Individuální přístup k zákazníkům. Velký výběr materiálů. Dokonalý servis. Prodloužená záruka.

BS-textil s.r.o.
Strojírenská 9

Jihlava

Více informací

Tkaniny včetně proševů, microfází, koženek

Společnost BS-textil působí na českém trhu již od roku 1993. V současné době náš velkoobchod nabízí široký sortiment žakárových a listových žinilkových a plochých potahových, dekoračních a matracových tkanin včetně jejich proševů, microfází, koženek a 3D tkanin. Naši kolekci doplňují belgické potahové pestře tkané žakárové prutové plyše a dvojplyše a to i v uni provedení. Segment vlasových tkanin jsme rozšířili o žakárové potahové plyše pro sedadla autobusů, tramvají a trolejbusů ve složení vlasu – vlna+nylon nebo polyester ve vlastním vzorování. V nabídce máme dále textilní a kovovou galanterii pro čalouníky, technické tkaniny, tkaniny pro hotelový program, zdravotnictví a ochranné oděvy

BS-textil s.r.o.
Strojírenská 9

Jihlava

Více informací

Vrtáky a záhlubníky – výrobce

Vrtáky a záhlubníky – výrobce

Vrtáky a záhlubníky – výrobce Výrobní sortiment společnosti NAREX BYSTŘICE s.r.o. představuje ruční řemeslnické nářad

NAREX BYSTŘICE s.r.o.
Dr.E.Beneše 349

Bystřice u Benešova

Více informací

Truhlářské paličky – výroba

Truhlářské paličky – výroba

Truhlářské paličky – výroba Výrobní sortiment společnosti NAREX BYSTŘICE s.r.o. představuje ruční řemeslnické nářadí, k

NAREX BYSTŘICE s.r.o.
Dr.E.Beneše 349

Bystřice u Benešova

Více informací
« předchozí nabídky 1 2 3 4 5 další nabídky »