Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Aktuální nabídky produktů a služeb společností

Pojízdná prodejna - maso, uzeniny

Pojízdná prodejna - maso, uzeninyPojízdná prodejna - maso, uzeniny

Pojízdná prodejna – maso, uzeniny, typ 3300 E Tour Specifikace : - podvozek Renault Master, 74 kW - rozměr prodej

FUTURE-TECH, spol. s r.o.
Antala Staška 1966

České Budějovice

Více informací

Kongresy a konference

o PCO – Professiional Congress Organizer (Poskytujeme profesionální řešení pro přípravu a organizaci kongresů, konferencí, společenských akcí a jakýchkoliv dalších setkání jak pro odborné vědecké společnosti, tak pro soukromé a korporátní subjekty.) o DMC – Destination Management Company ( Destination Management Company se specializuje na poskytování doprovodných služeb ke kongresu, ať už přímo klientovi, nebo agentuře, která jej zastupuje. DMC služby obvykle zahrnují dopravu, ubytování, galavečeře, najímání hostesek a dalšího personálu, lokální logistiku a další služby tohoto charakteru.) o Core PCO - služby umožňují klientům/mezinárodním asociacím, aby naplno využili potenciál

Asociační management

V rámci Asociačního domu nabízíme služby pro efektivní rozvoj odborných společnosti. Součástí je i získání potřebných finančních prostředků, zajištění benefitů pro členy a posílení propagace směrem k odborné i laické veřejnosti.

Firemní klientela

Řešení šitá na míru poskytujeme našim firemním klientům již 25 let. Ať už se jedná o realizaci Vašeho firemního večírku, galavečeře, prezentaci Vaší společnosti, či spíše vzdělávací akce jako jsou školení či špičková IT konference.

Venue management

Pronájem a provoz konferenčních a společenských prostor (Aktuálně provozujeme 5 historických, anebo konferenčních prostor.) – Konferenční centrum City, Kaiserštejnský palác, Břevnovský klášter, Malostranský palác – Profesní dům, Velkopřevorský palác.

Tažná zařízení

Tažná zařízeníTažná zařízení

- SVC GROUP s.r.o. je největší Český výrobce a prodejce tažných zařízení v České Republice – s 25 letou prověřenou tradi

SVC GROUP s.r.o.
Vysokov 179

Náchod

Více informací

Odborné montáže tažného zařízení

Odborné montáže tažného zařízení Odborné montáže tažného zařízení

- Společnost SVC GROUP provádí odborné montáže tažného zařízení jak ve výrobním závodě tak i po celé České a Slovenské r

SVC GROUP s.r.o.
Vysokov 179

Náchod

Více informací

Sendvičové izolační PUR / PIR panely

Zabýváme se dodávkou sendvičových polyuretanových (PUR) a PIR izolačních panelů. Nabízíme panely na střechy i na stěny v různém provedení a v mnoha barevném provedení. Použítí pro průmyslové haly, sklady, logistická centra, obchodní či kancelářské objekt, potravinářský průmysl, hospodářské objekty, zemědělské objekty, sportovní objekty, sklady, úschovny potravin, chladírny a mrazírny.

HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.
Hybešova 1849/44

Šlapanice

Více informací

Sendvičové minerální panely

Dodáváme panely s jádrem z minerální vlny na střechy i stěny. Používají se k opláštění budov či izolaci objektů. Různá provedení a mnoho barevných provedení. Díky svým vlastnostem, což je především vysoká protipožární odolnost je možné panely používat při stavbě objektů o zpřísněných požadavcích.

HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.
Hybešova 1849/44

Šlapanice

Více informací

Lehké střešní krytiny

Zabýváme se dodávkou lehkých střešních krytin a svým zákazníkům nabízíme možnost si vybrat barevně i tvarově odlišné krytiny. Nabízíme krytiny pozinkované či hliníkové s lakoplastovou úpravou.

HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.
Hybešova 1849/44

Šlapanice

Více informací
« předchozí nabídky 3 4 5 6 7 další nabídky »