Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Aktuální nabídky produktů a služeb společností

Panty rohové, kostičkové...

Panty rohové, kostičkové...

Součástí našeho výrobního programu jsou i panty různých typů a velikostí, pro použití v elektrotechnickém průmyslu či pr

Reklamní a dekorační předměty

Reklamní a dekorační předměty

Na objednávku vyrábíme reklamní a dekorační předměty (v tabulce pouze pár ukázek) s různou povrchovou úpravou. Cenově př

Multifunkční hřiště - výstavba

Instalujeme umělé i přírodní sportovní povrchy na vnitřní a venkovní sportoviště. Ke každé realizované zakázce nabízíme technický servis. Zajistíme pravidelnou údržbu veškerých sportovišť, umělých i přírodních povrchů a podlah či sportovních hal. Přírodním tenisovým dvorcům nebo kurtům s umělým vpichovaným kobercem Playrite dodáme novou antuku, hřištím na beach volejbal a beach fotbal zase křemičitý písek. Zajistíme také nový zásyp křemičitým pískem nebo gumovým granulátem Vašeho sportovního hřiště s umělým povrchem. Dodáme opotřebené či chybějící komponenty hřišť a veškeré dostupné vybavení sportovišť.

Petr Folwarczny
Vestecká 1010

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Více informací

Umělé tenisové povrchy - výstavba

Již více než 20 let vyrábí anglická firma Playrite vysoce kvalitní sportovní povrchy. Jde o jediného výrobce ve Velké Británii, který je schopen vyrábět umělé textilní povrchy všemi dostupnými technologiemi (tkaní, všívání a vpichování). Povrchy jsou vyráběny za použití nejmodernějších technologií s přísnou kontrolou kvality (ISO 9001, ISO 14001) a splňují požadavky příslušných norem EN. Playrite - specialista na textilní sportovní povrchy Playrite - speciální textilní sportovní povrchySportovní povrchy Playrite jsou vyráběny unikátní vpichovanou technologií ("needlepunch"), díky čemuž nabízí výrazně vyšší kvalitu a životnost oproti ostatním typům sportovních povrchů

Petr Folwarczny
Vestecká 1010

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Více informací

Umělá antuka - výstavba

Postavíme umělé sportoviště na přání zákazníka. Dále se zabýváme výstavbou a rekonstrukcí sportovišť na klíč. Čerpáme z dlouholetých zkušeností v oboru. Na trhu se pohybujeme téměř 30 let a za tuto dobu jsme zrealizovali stovky sportovišť. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti sportovních povrchů a hal a naší nabídku neustále aktualizujeme. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a díky tomu můžeme našim klientům nabídnout vždy nejvhodnější řešení. Sportovní stavby navrhujeme s ohledem na finanční možnosti a speciální požadavky každého investora. V rámci projektu předložíme několik variant řešení, z kterých následně po oboustranné diskuzi s investorem vybereme tu nejvhodnější.

Petr Folwarczny
Vestecká 1010

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Více informací

Slévárna zinku

Slévárna zinku Nabízíme dlouholeté zkušenosti s výrobou nejrůznějších součástí a předmětů ze slitin zinku a olova. Od klíčů všeho druhu, elektrikářských součástek, pantů, okenních a dveřních kování, domovních čísel až po speciální reklamní předměty a strojní součásti vyráběné na zakázku. Jsme schopni zrealizovat zakázky od konstrukčního návrhu, výroby modelu až po konečné zpracování - broušení, leštění. V kooperaci zajišťujeme následující povrchové úpravy: -galvanické pokovování (nikl, zinek, chrom, kadmium, zlato, stříbro) -barvení -lakování - komaxit (antická měď, staromosaz) -leštění Slévárna zinku Nejpoužívanější materiál: slitiny zinku (ČSN 423560,

Chov prasat

V rámci chovu prasat provozuje Mydlářka a.s. pět poroden prasnic s kapacitou přes 6000 ks prasnic a sedm středisek výkrmu prasat s kapacitou přes 30 000 ks výkrmových míst. Všechny provozy jsou vybaveny moderními technologiemi, které splňují požadavky pro chov prasat v rámci platné legislativy EU. S roční výrobou téměř 16 000 tun vepřového masa se Mydlářka a.s. řadí k největším producentům v rámci celé ČR. Výkrmny prasat Jankov (okr. Benešov) Zdislavice (okr. Benešov) Strážovice (okr. Benešov) Soběhrdy (okr. Benešov) Líšno (okr. Benešov) Převýšov (okr. Hradec Králové) Soběsuky (okr. Chomutov) Porodny prasat Nová Ves (okres Benešov) Božkovice (okr. Benešov)

Mydlářka a.s.
Mydlářka 253

Benešov

Více informací

Chov nosnic a prodej vajec

Tradičním odvětvím je chov slepic s produkcí konzumních vajec, které Mydlářka a.s. provozuje již od konce šedesátých let minulého století. Provoz je vybaven moderními technologiemi včetně třídičky vajec. Mydlářka a.s. produkuje ročně 60 milionů kusů vajec. Od roku 2011 chov nosnic na podestýlce. Tento způsob chovu poskytuje nosnicím dostatek možností k projevům jejich přirozeného chování a splňuje wellfare zvířat. Celkový záměr společnosti Mydlářka a.s. je dbát na špičkový chov nosnic a dodávat čerstvá vejce v nejvyšší kvalitě.

Mydlářka a.s.
Mydlářka 253

Benešov

Více informací

Výkrm kuřat

Výkrm kuřat provozuje Mydlářka a.s. od roku 1999, kdy bylo do nevyužitých hal chovu drůbeže instalovány nové technologie pro výkrm kuřat. Dnes je provozovaná celková jednorázová kapacita 205 000 kusů kuřat s ročním objemem 2400 tun jatečné drůbeže.

Mydlářka a.s.
Mydlářka 253

Benešov

Více informací

Zemědělská laboratoř

Akreditovaná zemědělská oblastní laboratoř Chotýšany Nabízí: -chemické a mikrobiologické rozbory krmiv, krmných směsí a minerálních doplňků (odběry siláží a senáží provádíme vrtací soupravou) -chemické a mikrobiologické rozbory vod -chemické a fyzikální rozbory půd -rozbory statkových i průmyslových hnojiv -rozbory rostlin a zeleniny -rozbory obilovin, olejnin a luštěnin -chemické a mikrobiologické rozbory mléka -vyšetření stěrů z běžného a pracovního prostředí -odběry a doprava vzorků včetně dokumentace o odběru (odběry provádí kvalifikovaný vzorkař)

Mydlářka a.s.
Mydlářka 253

Benešov

Více informací
« předchozí nabídky 3 4 5 6 7 další nabídky »