Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Dárky, klenoty, drahé kameny a diamanty

Detailní činnosti firem v oboru Dárky, klenoty, drahé kameny a diamanty


V této sekci naleznete výrobce dárkových předmětů, dárkových obalů a krabic, přání a květinových vazeb. Svou nabídku zde prezentují klenotnické firmy a dílny, které vám nabídnou šperky a klenoty z drahých kovů, chirurgické oceli a bižuterii. Najdete zde prodejce neopracovaných i broušených a leštěných drahých kamenů a polodrahokamů, okrasných i investičních diamantů a samozřejmě i strojů pro klenotníky a šperkařské dílny. Součástí sekce je nabídka náboženských dekorativních a rituálních předmětů křesťanských, judaistických a islámistických, hinduistických i budhistických.


Naše reference Více referencí

Agentura Pankrác s.r.o.

Díky prezentaci naší firmy v systému ifirmy.cz jsme získali nové zakázky v oblasti polygrafie a vydavatelství knih. Zároveň využíváme portál ifirmy.cz i jako poptávající. Přes naše poptávky zveřejněné na tomto webu jsme získali velké množství kontaktů na nové dodavatele, ze kterých jsme si vždy vybrali nejlepší variantu. Služba ifirmy.cz nám šetří náklady i čas. Jsme velice spokojeni.

Viktor Sušický, Agentura Pankrác s.r.o. www.pankrac.com

INTERTOS s.r.o.

INTERTOS s.r.o.

Komplexnost a kvalita informací na www.ifirmy.cz a www.b2bpoptavka.cz je důvodem, pro dlouhodobě využíváme tyto služby. Podle naší zkušenosti jsou konkurenční služby duplicitní.

Ing. Josef Janček (Ředitel, jednatel)