Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Dárky, klenoty, drahé kameny a diamanty

Detailní činnosti firem v oboru Dárky, klenoty, drahé kameny a diamanty


V této sekci naleznete výrobce dárkových předmětů, dárkových obalů a krabic, přání a květinových vazeb. Svou nabídku zde prezentují klenotnické firmy a dílny, které vám nabídnou šperky a klenoty z drahých kovů, chirurgické oceli a bižuterii. Najdete zde prodejce neopracovaných i broušených a leštěných drahých kamenů a polodrahokamů, okrasných i investičních diamantů a samozřejmě i strojů pro klenotníky a šperkařské dílny. Součástí sekce je nabídka náboženských dekorativních a rituálních předmětů křesťanských, judaistických a islámistických, hinduistických i budhistických.


Naše reference Více referencí

Veba Plyn,a.s.

Váš systém B2bpoptávka nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon. Za velmi příznivou cenu od vás dostáváme desítky kontaktů měsíčně, většina z nich je pro nás zajímavých. Díky těmto kontaktům jsme získali již několik zákazníků. Vašich služeb budeme využívat i nadále.

Jindřich Sýkora

LAX314 a.s.

LAX314 a.s.

Během prosince chceme spustit kompletně novou verzi našeho webu, ale díky Vašim službám máme tolik zakázek, že nestíháme nic jiného. Služby Vaší společnosti si nemohu vynachválit. Po zveřejnění ve Vašem seznamu jsme získali jako zákazníka největší českou firmu na vánoční dekorace měst, obchodních domů, atp. a ozývají se i další firmy, které od nás chtějí kupovat další segmenty LEDkových výrobků. Naše výrobky jsou perfektní a za dobrou cenu, ale bez publicity, kterou jste nám zajistili, bychom tolik zakázek neměli.

Tomáš Kolinger