Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Hotely a restaurace

V této sekci najdete restaurační a stravovací zařízení pro pracovní obědy i velké rauty společně s možností využití prezentačních prostor s občerstvením. Hotely, motely a penziony, které využijete při služebních cestách nebo k ubytování pracovních návštěv. Najdete zde také nejrůznější prostory pro prezentace, přednášky a školení včetně konferenčních center. Pro relaxaci a odpočinek můžete využít nabídku lázní a ozdravoven, relaxačních a rekreačních center. Jste-li sami provozovatelem ubytovacích či stravovacích služeb, osloví vás nabídka nábytku a interiérového vybavení, nádobí a zařízení. Pro firmy a výrobní provozy je tu nabídka cateringových služeb, závodního stravování a prodej stravenek.


Naše reference Více referencí

INTERTOS s.r.o.

INTERTOS s.r.o.

Komplexnost a kvalita informací na www.ifirmy.cz a www.b2bpoptavka.cz je důvodem, pro dlouhodobě využíváme tyto služby. Podle naší zkušenosti jsou konkurenční služby duplicitní.

Ing. Josef Janček (Ředitel, jednatel)

AMOENÉ s.r.o.

AMOENÉ s.r.o.

Od společnosti Alsenta s.r.o. využíváme aktivně unikátní databázi poptávek na B2bpoptavka.cz. Se službami jsme spokojeni částečně, zatím jsme plně nevyužili potenciál této databáze.

Za AMOENÉ s.r.o.
Růžena Vyvialová
www.amoene.cz