Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Hotely a restaurace

V této sekci najdete restaurační a stravovací zařízení pro pracovní obědy i velké rauty společně s možností využití prezentačních prostor s občerstvením. Hotely, motely a penziony, které využijete při služebních cestách nebo k ubytování pracovních návštěv. Najdete zde také nejrůznější prostory pro prezentace, přednášky a školení včetně konferenčních center. Pro relaxaci a odpočinek můžete využít nabídku lázní a ozdravoven, relaxačních a rekreačních center. Jste-li sami provozovatelem ubytovacích či stravovacích služeb, osloví vás nabídka nábytku a interiérového vybavení, nádobí a zařízení. Pro firmy a výrobní provozy je tu nabídka cateringových služeb, závodního stravování a prodej stravenek.


Naše reference Více referencí

Manuli Stretch Česká republika, s.r.o.

S Vašimi službami jsme naprosto spokojeni, poptávky nám chodí často a díky tomu získáváme nové zákazníky. Je radost s Vámi pracovat a určitě budeme v této spolupráci i nadále pokračovat!

Gabriela Klampflová, Product manager tapes

INTERTOS s.r.o.

INTERTOS s.r.o.

Komplexnost a kvalita informací na www.ifirmy.cz a www.b2bpoptavka.cz je důvodem, pro dlouhodobě využíváme tyto služby. Podle naší zkušenosti jsou konkurenční služby duplicitní.

Ing. Josef Janček (Ředitel, jednatel)