Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: IT, kancelářská technika a zařízení

Detailní činnosti firem v oboru IT, kancelářská technika a zařízení


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete zejména firmy zabývající se informačními technologiemi, kancelářskou technikou a blízkými odvětvími. Subjekty vyrábějící kancelářská zařízení nabízejí kopírky a reprodukční techniku pro kancelářské použití i pokročilejší grafické práce, nejrůznější kalkulátory, počítačky, čtečky a tiskárny etiket a čárových kódů, pokladny a účtovací i fakturační stroje. V sekci jsou zastoupeny i prodejny kancelářského nábytku a výrobny nábytku na míru podle požadavků vašich kancelářských prostor. Najdete zde také výrobce počítačových komponent od nejjednodušších elektronických součástek po celé počítačové díly, prodejce síťové kabeláže a aktivních síťových prvků. Mnoho firem se zabývá vývojem aplikačního softwaru a programů pro expertní výrobní systémy.


Naše reference Více referencí

AGOS stavební a.s.

Děkuji Vám za dosavadní spolupráci. Vámi poskytované informace jsou pro naší práci přínosem a díky nim jsme již získali jednu zakázku.

Jan Dvořák, obchodní ředitel

Jan Herold - Kovářství

Už jsem v několika případech uzavřel různé smlouvy na umístění našich webových stránek tak,aby byly viditelné,ale teprve Vaše služby fungují tak,jak si to představuji.Takže prozatím maximální spokojenost,a předpokládám,že to bude fungovat i nadále.

Jan Herold