Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: IT, kancelářská technika a zařízení

Detailní činnosti firem v oboru IT, kancelářská technika a zařízení


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete zejména firmy zabývající se informačními technologiemi, kancelářskou technikou a blízkými odvětvími. Subjekty vyrábějící kancelářská zařízení nabízejí kopírky a reprodukční techniku pro kancelářské použití i pokročilejší grafické práce, nejrůznější kalkulátory, počítačky, čtečky a tiskárny etiket a čárových kódů, pokladny a účtovací i fakturační stroje. V sekci jsou zastoupeny i prodejny kancelářského nábytku a výrobny nábytku na míru podle požadavků vašich kancelářských prostor. Najdete zde také výrobce počítačových komponent od nejjednodušších elektronických součástek po celé počítačové díly, prodejce síťové kabeláže a aktivních síťových prvků. Mnoho firem se zabývá vývojem aplikačního softwaru a programů pro expertní výrobní systémy.


Naše reference Více referencí

TONER RL, spol. s r.o.

TONER RL, spol. s r.o.

Prezentace v databázi www.ifirmy.cz a oborových webech je v kombinaci se zasíláním poptávek velmi účinným nástrojem pro získání nových zákazníků.“

Marek Rosocha (jednatel)

ZOLLIPAR s.r.o. + VENDETA Group, a.s.

S prací Vaší firmy jsme opravdu nadmíru spokojeni a dovolíme si Vás doporučit dalším obchodním partnerům, ale i soukromým osobám.

Antonín Večeřa