Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Povrchové úpravy a obrábění drahých kovů

191 firem

Galvanické zlacení, stříbření. Rytectví, leštění, klenotnické opravy. Klenotnické práce - řezání, vrtání, pilování, válcování a letování. Výroba šperků. Restaurování, čištění, leštění šperků, rhodiování.

Doporučujeme tyto dodavatele produktů a služeb

Povrchové úpravy a obrábění drahých kovů

SPELSBERG spol. s r.o.

České zastoupení německého výrobce elektroinstalačního materiálu: - průmyslové instalační krabice - průmyslová instalační plastová pouzdra - řadové svorkovnicové skříně, skří ...

Naskové 1
Praha 5, 150 00

+420257313188

Více informací

Další dodavatelé produktů a služeb z kategorie

Povrchové úpravy a obrábění drahých kovů

PROVE TECH CZ s.r.o.

Zděbradská 56
Říčany - Jažlovice, 251 01
+420724127712

A Neon, s.r.o.

Žižkova 351/397
Trmice, 40004
+420475620635

Aleš Bachroň

Česká Lípa 27
Česká Lípa, 47001
+420774192333

Alexandr Rambousek

Řepy, Nevanova 1067/54
Praha 17, 16300
+420606406364

Altman AZ s.r.o.

Václavské náměstí 785/28
Praha 1, 11000
+420354430128

Anna Navrathová

Okružní 1777/26
Hlučín, 74801
+420732283985

Antonín Kodytek

Zlatý kopec 737
Stráž nad Nisou, 46303
+420485109580

Antonín Paravan

Staré Brno, Mendlovo náměstí 617/18
Brno-střed, 60300
+420

ARNOŠT KORČAK

Na spořilově 869
Trhové Sviny, 37401
+420386322482

Blanka Tomanová

Vysoké Mýto-Město, nám. Přemysla Otakara II. 213
Vysoké Mýto, 56601
+4204, 20465E+11

Bohumil Franěk

Nové náměstí 1749
Česká Třebová, 56002
+420603879864

Bohumil Zíka

Východní Předměstí, Jedlová 1128/1
Plzeň 2-Slovany, 32600
+420377241813

Břetislav Kolinger

Příšovice 181
Příšovice, 46346
+420602259631

BUK CS, s.r.o.

Rytířova 809/4
Praha 4, 14300
+420241771666

CATAPULT INTERNATIONAL medi-tech, s.r.o.

U Pivovaru 8
Brtnice, 58832
+420

CUTCO a.s.

Nádražní 212
Senice na Hané, 78345
+420+420 606 035 055

Dana Vaisová

Litoměřice-Město, Lidická 148/4
Litoměřice, 41201
+420416731584

Daniel Macháč

Nerudova 568/4
Rýmařov, 79501
+420554213074

Daniel Šenk

Chlebovice, Staříčská 214
Frýdek-Místek, 73942
+420608806672

David Pechanec

Třída Tomáše Bati 1794
Zlín, 76001
+420577211256

Drahomíra Šůsová

Obytce 92
Obytce, 33901
+420376311274

ENGITEC Motorsport s.r.o.

Trojanovice 62
Frenštát pod Radhoštěm, 744 01
+420733 751 443

FOX silver s.r.o.

Staré Město, Kaprova 42/14
Praha 1, 11000
+420377320254

František Houžvic

náměstí Míru 17
Mšeno, 27735
+420605986565

František Musil

Ivančice 88
Ivančice, 66491
+420602785966

František Řehoř

Litomyšl-Město, Smetanovo náměstí 137
Litomyšl, 57001
+420

František Zeman

Bílkova 2905
Tábor, 39002
+420606428485

G A A L s.r.o.

Staré Město, 28. října 375/9
Praha 1, 11000
+420224234277

Gabriela Borovská

Liblice, Ve Staré vsi 35
Český Brod, 28201
+420321620988

GOLDTIME a.s.

Libeň, U libeňského pivovaru 2015/10
Praha 8, 18000
+420266310439

HDP Trading s.r.o.

Dědina 53
Otnice, 683 54
+420544 210 496

Helena Pelantová

Děčín IV-Podmokly, Pod Lesem 1749/20
Děčín, 40502
+420

Hodinářství Bechyně s.r.o.

Nové Město, V jámě 699/1
Praha 1, 11000
+420224214349

Hubert Harasim

Hlavní 123/73
Štěpánkovice, 74728
+420553675411

Chronos hodiny - klenoty, s.r.o.

Hulváky, Blodkova 143/24
Mariánské Hory a Hulváky, 70900
+420596768205

Ing. Anatolij Lazarev

Starý Lískovec, Dunajská 187/7
Brno-Starý Lískovec, 62500
+420608881000

Ing. Jindřich Hubený

Žižkov, Koněvova 1705/138
Praha 3, 13000
+420604560013

Ing. Jiří Hněvsa

Studánka, Jana Zajíce 864
Pardubice III, 53012
+420466260324

Ing. Jiří Nekola

Lhotka, Čimelická 963/13
Praha 4, 14200
+420

Ing. Ladislav Špatenka

Rolnická 1374
Vrchlabí, 54301
+420603503808

Ing. Michal Španner

Denisova 271/6
Olomouc, 77900
+420585222835

Ing. Milan Ježek

Nádražní 1128
Turnov, 51101
+420481322505

Ing. Miroslav Fridrich

Zábřeh, Práce 1324/25
Ostrava-Jih, 70030
+420603852322

Ing. Petr Dvořáček

Těptín, Trnková 914
Kamenice, 25168
+420241930198

Ing. Radomír Uher

Tovačovského 2720/10
Prostějov, 79601
+420582366515

Iva Tázlarová

Antala Staška 602
Semily, 51301
+420481623840

Ivan Kopecký

Daňkovice 39
Daňkovice, 59203
+420566524138

Jakub Peltram

Lhotka 70
Lhotka, 27731
+420315622397

Jan Balcar

Příkopy 704
Náchod, 54701
+420491420790

Jan Brož

Rynárec 106
Rynárec, 39401
+420565495424

Jan Buchta

9. května 334
Oldřišov, 74733
+420603218101

Jan Dubský

Nad Stráněmi 879
Bakov nad Jizerou, 29401
+420603267101

Jan Fáber

Stříbrná Skalice 62
Stříbrná Skalice, 28163
+420272654066

Jan Hýl

Starý Bohumín, 5. května 291
Bohumín, 73581
+420736763063

Jan Matoušek

Děčín 51
Děčín, 40502
+420603398869

Jan Morávek, DiS. - Oberstark

Skorotická 713/7
Libouchec, 403 35
+420732 977 976

Jan Novotný

Žižkov, Loudova 1880/8
Praha 3, 13000
+420602393492

Jan Vondráček

Kolín V, Písečná 595
Kolín, 28002
+420605166702

Jana Melicharová

Přemyšlení, K Studni 300
Zdiby, 25066
+420603953087

Jaroslav Folber

Újezd nad Lesy, Račiněveská 2444
Praha 21, 19016
+420281916089
1 2 3 4