Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Nerostné výrobky, sklo a keramika

Detailní činnosti firem v oboru Nerostné výrobky, sklo a keramika


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete výrobní i obchodní subjekty zabývající se využitím nerostných surovin a výrobků pro stavebnictví a dekorativní účely. Těžba a zpracování břidlice, slídy, grafitu a koksu, výroba malty, vápna, cementu a sádry. Součástí sekce jsou i výrobny keramiky a keramické dílny nabízející porcelánové nádobí a dekorativní předměty, klasickou keramiku, kameninovou výrobu a další produkty. Nemůže chybět výroba skla a velmi široký obor jeho zpracování. Najdete zde laboratorní vybavení, nádobí a kuchyňské potřeby, optické sklo a jeho polotovary pro výrobu brýlí a čoček do dalekohledů, fotoaparátů, teleskopů a mikroskopů. Samozřejmostí je i výroba skleněných hmot pro stavebnictví.


Naše reference Více referencí

TONER RL, spol. s r.o.

TONER RL, spol. s r.o.

Prezentace v databázi www.ifirmy.cz a oborových webech je v kombinaci se zasíláním poptávek velmi účinným nástrojem pro získání nových zákazníků.“

Marek Rosocha (jednatel)

Manuli Stretch Česká republika, s.r.o.

S Vašimi službami jsme naprosto spokojeni, poptávky nám chodí často a díky tomu získáváme nové zákazníky. Je radost s Vámi pracovat a určitě budeme v této spolupráci i nadále pokračovat!

Gabriela Klampflová, Product manager tapes