Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Nerostné výrobky, sklo a keramika

Detailní činnosti firem v oboru Nerostné výrobky, sklo a keramika


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete výrobní i obchodní subjekty zabývající se využitím nerostných surovin a výrobků pro stavebnictví a dekorativní účely. Těžba a zpracování břidlice, slídy, grafitu a koksu, výroba malty, vápna, cementu a sádry. Součástí sekce jsou i výrobny keramiky a keramické dílny nabízející porcelánové nádobí a dekorativní předměty, klasickou keramiku, kameninovou výrobu a další produkty. Nemůže chybět výroba skla a velmi široký obor jeho zpracování. Najdete zde laboratorní vybavení, nádobí a kuchyňské potřeby, optické sklo a jeho polotovary pro výrobu brýlí a čoček do dalekohledů, fotoaparátů, teleskopů a mikroskopů. Samozřejmostí je i výroba skleněných hmot pro stavebnictví.


Naše reference Více referencí

Jana Havlatová - Svatební servis

Jana Havlatová - Svatební servis

Jsem velmi spokojená s vašimi službami. Nabízíte obchodníkům efektivní spolupráci, která netahá z kapes zbytečné finance. Jedná se o vyhovující způsob nabídky a poptávky.

Jana Havlatová
www.svatebniservis.com

Jan Herold - Kovářství

Už jsem v několika případech uzavřel různé smlouvy na umístění našich webových stránek tak,aby byly viditelné,ale teprve Vaše služby fungují tak,jak si to představuji.Takže prozatím maximální spokojenost,a předpokládám,že to bude fungovat i nadále.

Jan Herold