Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Olej, plyn

Sekce firem a subjektů zabývajících se petrochemickým průmyslem. Najdete zde ropné rafinérie a provozy na výrobu zemního plynu, benzínu a nafty. Ropné výrobky také zpracovává mnoho kosmetických a farmaceutických výrobců. Strojírenské firmy v této sekci vyrábí těžkou techniku pro získávání ropy, pozemní i mořské vrtné věže, jejich komponenty a příslušenství. Chemické provozy vyrábějící asfalt a směsi pro silniční i pozemní stavitelství. Své služby nabízí i firmy vyrábějící oleje a mazací směsi i olejohydraulická zařízení. Společnosti pro přepravu a distribuci plynů také zajišťují jejich zkapalňování či stlačování a plnění do vhodných nádob.


Naše reference Více referencí

Manuli Stretch Česká republika, s.r.o.

S Vašimi službami jsme naprosto spokojeni, poptávky nám chodí často a díky tomu získáváme nové zákazníky. Je radost s Vámi pracovat a určitě budeme v této spolupráci i nadále pokračovat!

Gabriela Klampflová, Product manager tapes

INTERTOS s.r.o.

INTERTOS s.r.o.

Komplexnost a kvalita informací na www.ifirmy.cz a www.b2bpoptavka.cz je důvodem, pro dlouhodobě využíváme tyto služby. Podle naší zkušenosti jsou konkurenční služby duplicitní.

Ing. Josef Janček (Ředitel, jednatel)