Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Olej, plyn

Sekce firem a subjektů zabývajících se petrochemickým průmyslem. Najdete zde ropné rafinérie a provozy na výrobu zemního plynu, benzínu a nafty. Ropné výrobky také zpracovává mnoho kosmetických a farmaceutických výrobců. Strojírenské firmy v této sekci vyrábí těžkou techniku pro získávání ropy, pozemní i mořské vrtné věže, jejich komponenty a příslušenství. Chemické provozy vyrábějící asfalt a směsi pro silniční i pozemní stavitelství. Své služby nabízí i firmy vyrábějící oleje a mazací směsi i olejohydraulická zařízení. Společnosti pro přepravu a distribuci plynů také zajišťují jejich zkapalňování či stlačování a plnění do vhodných nádob.


Naše reference Více referencí

Jan Herold - Kovářství

Už jsem v několika případech uzavřel různé smlouvy na umístění našich webových stránek tak,aby byly viditelné,ale teprve Vaše služby fungují tak,jak si to představuji.Takže prozatím maximální spokojenost,a předpokládám,že to bude fungovat i nadále.

Jan Herold

Agentura Pankrác s.r.o.

Díky prezentaci naší firmy v systému ifirmy.cz jsme získali nové zakázky v oblasti polygrafie a vydavatelství knih. Zároveň využíváme portál ifirmy.cz i jako poptávající. Přes naše poptávky zveřejněné na tomto webu jsme získali velké množství kontaktů na nové dodavatele, ze kterých jsme si vždy vybrali nejlepší variantu. Služba ifirmy.cz nám šetří náklady i čas. Jsme velice spokojeni.

Viktor Sušický, Agentura Pankrác s.r.o. www.pankrac.com