Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Papír a lepenka - Tisk a vydavatelství

Detailní činnosti firem v oboru Papír a lepenka - Tisk a vydavatelství


Zobrazit všechna odvětví

Tato sekce vám nabídne seznam firem zabývajících se papírenským průmyslem od výroby papíru až po tiskařské a vydavatelské služby. Papírny a zpracovatelé celulózy vyrábějící kancelářský papír do kopírek a tiskáren, sešity, bloky, kartonové čtvrtky. Některé tiskařské provozy poskytnou formuláře všeho druhu, které byste mohli pro vaše podnikání i komunikaci s úřady potřebovat. Najdete zde vydavatelství a nakladatelství odborné i naučné literatury, učebnic a časopisů, hudebnin a uměleckých reprodukcí. Svoji nabídku prezentují i strojírenské podniky vyrábějící tiskařskou a reprodukční techniku a veškeré potřeby a spotřební materiál pro tiskaře.


Naše reference Více referencí

Jana Havlatová - Svatební servis

Jana Havlatová - Svatební servis

Jsem velmi spokojená s vašimi službami. Nabízíte obchodníkům efektivní spolupráci, která netahá z kapes zbytečné finance. Jedná se o vyhovující způsob nabídky a poptávky.

Jana Havlatová
www.svatebniservis.com

V P A Z s.r.o.

Ze služeb, které využíváme jsme spokojeni především s možností oslovení nových potencionálních subdodavatelů pro naší společnost. Díky Vaší databázi jsme navázali několik nových obchodních vztahů, které k naší spokojenosti trvají již dlouhodobě.

Martin Raška