Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Přesná zařízení, měření a testování. Optická zařízení

Detailní činnosti firem v oboru Přesná zařízení, měření a testování. Optická zařízení


Zobrazit všechna odvětví

Tato sekce vám nabídne podniky vyrábějící měřící přístroje pro měření vlhkosti, pH, vodivosti, hustoměry, teploměry a další. Následuje nabídka automatických vah, dávkovacích a plnících strojů do výrobních provozů. Najdete zde firmy zabývající se regulační technikou, přístroji pro spektrofotometrii, magnetickými a elektromagnetickými měřícími zařízeními. Součástí jsou nezávislé zkušební a testovací ústavy a laboratoře. Svou nabídku zde prezentují podniky vyrábějící optické čočky a skla a optické přístroje. Dalekohledy, objektivy pro fotoaparáty a kamery, mikroskopy a astronomická zařízení. Také zde najdete projekční techniku a promítací systémy.


Naše reference Více referencí

Jan Herold - Kovářství

Už jsem v několika případech uzavřel různé smlouvy na umístění našich webových stránek tak,aby byly viditelné,ale teprve Vaše služby fungují tak,jak si to představuji.Takže prozatím maximální spokojenost,a předpokládám,že to bude fungovat i nadále.

Jan Herold

Družstvo Cementařů, družstvo

Potvrzuji, že služby poptávkového serveru Vaší společnosti Alsenta jsou pro nás přínosné a doporučuji je ostatním zájemcům.

Ing. Emil Fuhrmann