Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Skladování, balení

Detailní činnosti firem v oboru Skladování, balení


Zobrazit všechna odvětví

Tato sekce vám nabídne veškerou pomoc při procesu balení a skladování vašich výrobků a dovezených komodit. Firmy vyrábějící balicí materiál: plastové sáčky, pytle, láhve a krabičky pro potravinářství, kosmetický a farmaceutický průmysl. Výrobci plastových van a nádrží, dřevěných a kovových beden a sudů a kartonových krabic. Najdete zde strojírenské firmy vyrábějící manipulační a přepravní techniku: jeřáby, vysokozdvižné vozíky, nakladače, výtahy a elevátory i balicí stroje a plnící a lahvovací linky. Další firmy se zabývají projekcemi a návrhy logistického zabezpečení a skladového hospodářství výrobních podniků.


Naše reference Více referencí

Veba Plyn,a.s.

Váš systém B2bpoptávka nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon. Za velmi příznivou cenu od vás dostáváme desítky kontaktů měsíčně, většina z nich je pro nás zajímavých. Díky těmto kontaktům jsme získali již několik zákazníků. Vašich služeb budeme využívat i nadále.

Jindřich Sýkora

Manuli Stretch Česká republika, s.r.o.

S Vašimi službami jsme naprosto spokojeni, poptávky nám chodí často a díky tomu získáváme nové zákazníky. Je radost s Vámi pracovat a určitě budeme v této spolupráci i nadále pokračovat!

Gabriela Klampflová, Product manager tapes