Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Textil, oděvy, kůže, obuv. Cestovní vybavení

Detailní činnosti firem v oboru Textil, oděvy, kůže, obuv. Cestovní vybavení


Zobrazit všechna odvětví

Podniky z této sekce se zabývají všemi fázemi textilního průmyslu od získávání materiálu a tkaní látek po koncové produkty oblečení a obuvi. Najdete zde tedy provozy zpracovávající textilní zemědělské plodiny: len, bavlnu, konopí a jutu i textilní materiály zvířecího původu: kůže, vlnu, kožešiny, peří a hedvábí a připravující příze a nitě. Textilní podniky a oděvní firmy připraví už hotové oděvy, oděvní doplňky a obuv. Nemalý podíl také mají provozy zpracovávající umělá vlákna a zabývající se dalším vývojem v oblasti textilních materiálů. Pokud jste sami výrobní firmou, najdete zde nabídku strojního zařízení pro celý proces textilní výroby.


Naše reference Více referencí

V P A Z s.r.o.

Ze služeb, které využíváme jsme spokojeni především s možností oslovení nových potencionálních subdodavatelů pro naší společnost. Díky Vaší databázi jsme navázali několik nových obchodních vztahů, které k naší spokojenosti trvají již dlouhodobě.

Martin Raška

LAX314 a.s.

LAX314 a.s.

Během prosince chceme spustit kompletně novou verzi našeho webu, ale díky Vašim službám máme tolik zakázek, že nestíháme nic jiného. Služby Vaší společnosti si nemohu vynachválit. Po zveřejnění ve Vašem seznamu jsme získali jako zákazníka největší českou firmu na vánoční dekorace měst, obchodních domů, atp. a ozývají se i další firmy, které od nás chtějí kupovat další segmenty LEDkových výrobků. Naše výrobky jsou perfektní a za dobrou cenu, ale bez publicity, kterou jste nám zajistili, bychom tolik zakázek neměli.

Tomáš Kolinger