Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Vytápění, větrání, klimatizace a chladírenství

V této sekci naleznete obchodní a výrobní subjekty zabývající se dálkovým vytápěním, i domácím topením. Najdete zde výrobce podlahového, centrálního domovního i klasického vytápění do obývacích pokojů, koupelen, kanceláří i výrobních prostor. Samozřejmostí jsou i prodejci elektrických a plynových kotlů na vytápění a ohřev teplé vody. Svou nabídku v sekci prezentují firmy s klimatizační technikou vyrábějící kancelářské i mobilní klimatizační jednotky a klimatizaci do automobilů, ale i prodejce zařízení pro filtraci a zvlhčování vzduchu. Součástí jsou také výrobci chladírenských systémů a průmyslových vymrazovacích zařízení, včetně chladniček a mrazniček pro obchody i domácnosti.


Naše reference Více referencí

Jan Herold - Kovářství

Už jsem v několika případech uzavřel různé smlouvy na umístění našich webových stránek tak,aby byly viditelné,ale teprve Vaše služby fungují tak,jak si to představuji.Takže prozatím maximální spokojenost,a předpokládám,že to bude fungovat i nadále.

Jan Herold

AGOS stavební a.s.

Děkuji Vám za dosavadní spolupráci. Vámi poskytované informace jsou pro naší práci přínosem a díky nim jsme již získali jednu zakázku.

Jan Dvořák, obchodní ředitel