Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Vzdělávání a školení

V této sekci naleznete všeobecně vzdělávací školy a školská zařízení, stejně tak i oborová učiliště. Najdete zde ošetřovatelské a lékařské školy, technická učiliště a vysoké technické školy včetně univerzitního vzdělávání. Všeobecné i odborné jazykové dovednosti vám i vašim zaměstnancům poskytnou jazykové školy. Součástí nabídky jsou výukové kurzy ekonomického charakteru, jednoduchého i podvojného účetnictví, práce v týmu, kontroly kvality a příprava pro mezinárodně uznávané certifikáty. Samozřejmě zde najdete školení využívání informačních technologií a autoškoly. Zapomenout nemůžeme ani na technologické inkubátory a agentury pro rozvoj podnikání a transfer výzkumu do praxe.


Naše reference Více referencí

Agentura Pankrác s.r.o.

Díky prezentaci naší firmy v systému ifirmy.cz jsme získali nové zakázky v oblasti polygrafie a vydavatelství knih. Zároveň využíváme portál ifirmy.cz i jako poptávající. Přes naše poptávky zveřejněné na tomto webu jsme získali velké množství kontaktů na nové dodavatele, ze kterých jsme si vždy vybrali nejlepší variantu. Služba ifirmy.cz nám šetří náklady i čas. Jsme velice spokojeni.

Viktor Sušický, Agentura Pankrác s.r.o. www.pankrac.com

Jana Havlatová - Svatební servis

Jana Havlatová - Svatební servis

Jsem velmi spokojená s vašimi službami. Nabízíte obchodníkům efektivní spolupráci, která netahá z kapes zbytečné finance. Jedná se o vyhovující způsob nabídky a poptávky.

Jana Havlatová
www.svatebniservis.com