Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Vzdělávání a školení

V této sekci naleznete všeobecně vzdělávací školy a školská zařízení, stejně tak i oborová učiliště. Najdete zde ošetřovatelské a lékařské školy, technická učiliště a vysoké technické školy včetně univerzitního vzdělávání. Všeobecné i odborné jazykové dovednosti vám i vašim zaměstnancům poskytnou jazykové školy. Součástí nabídky jsou výukové kurzy ekonomického charakteru, jednoduchého i podvojného účetnictví, práce v týmu, kontroly kvality a příprava pro mezinárodně uznávané certifikáty. Samozřejmě zde najdete školení využívání informačních technologií a autoškoly. Zapomenout nemůžeme ani na technologické inkubátory a agentury pro rozvoj podnikání a transfer výzkumu do praxe.


Naše reference Více referencí

V P A Z s.r.o.

Ze služeb, které využíváme jsme spokojeni především s možností oslovení nových potencionálních subdodavatelů pro naší společnost. Díky Vaší databázi jsme navázali několik nových obchodních vztahů, které k naší spokojenosti trvají již dlouhodobě.

Martin Raška

AMOENÉ s.r.o.

AMOENÉ s.r.o.

Od společnosti Alsenta s.r.o. využíváme aktivně unikátní databázi poptávek na B2bpoptavka.cz. Se službami jsme spokojeni částečně, zatím jsme plně nevyužili potenciál této databáze.

Za AMOENÉ s.r.o.
Růžena Vyvialová
www.amoene.cz