Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Zábava a volný čas

Detailní činnosti firem v oboru Zábava a volný čas


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete provozovatele odpočinkových a relaxačních aktivit a sportovních zařízení. Cestovní kanceláře a agentury společně s poskytovateli zážitkových kurzů vám nabídnou možnosti pro odpočinek a teambuilding v naší přírodě i v zahraničí. Do sekce také patří výrobci hraček, společenských her, sportovních potřeb, kempingového vybavení. Uplatnění zde najdou výrobci hudebních nástrojů, hracích automatů a videoher. Podnikáte-li v šoubyznysu, pak oceníte nabídku služeb manažerů a mediálních zástupců pro herce a zpěváky, filmových a nahrávacích studií či produkčních společnosti. Můžete najít hledané divadlo, kino, projekční sál, muzeum či galerii a další kulturní prostory.


Naše reference Více referencí

Družstvo Cementařů, družstvo

Potvrzuji, že služby poptávkového serveru Vaší společnosti Alsenta jsou pro nás přínosné a doporučuji je ostatním zájemcům.

Ing. Emil Fuhrmann

Agentura Pankrác s.r.o.

Díky prezentaci naší firmy v systému ifirmy.cz jsme získali nové zakázky v oblasti polygrafie a vydavatelství knih. Zároveň využíváme portál ifirmy.cz i jako poptávající. Přes naše poptávky zveřejněné na tomto webu jsme získali velké množství kontaktů na nové dodavatele, ze kterých jsme si vždy vybrali nejlepší variantu. Služba ifirmy.cz nám šetří náklady i čas. Jsme velice spokojeni.

Viktor Sušický, Agentura Pankrác s.r.o. www.pankrac.com