Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Zábava a volný čas

Detailní činnosti firem v oboru Zábava a volný čas


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete provozovatele odpočinkových a relaxačních aktivit a sportovních zařízení. Cestovní kanceláře a agentury společně s poskytovateli zážitkových kurzů vám nabídnou možnosti pro odpočinek a teambuilding v naší přírodě i v zahraničí. Do sekce také patří výrobci hraček, společenských her, sportovních potřeb, kempingového vybavení. Uplatnění zde najdou výrobci hudebních nástrojů, hracích automatů a videoher. Podnikáte-li v šoubyznysu, pak oceníte nabídku služeb manažerů a mediálních zástupců pro herce a zpěváky, filmových a nahrávacích studií či produkčních společnosti. Můžete najít hledané divadlo, kino, projekční sál, muzeum či galerii a další kulturní prostory.


Naše reference Více referencí

ZOLLIPAR s.r.o. + VENDETA Group, a.s.

S prací Vaší firmy jsme opravdu nadmíru spokojeni a dovolíme si Vás doporučit dalším obchodním partnerům, ale i soukromým osobám.

Antonín Večeřa

Manuli Stretch Česká republika, s.r.o.

S Vašimi službami jsme naprosto spokojeni, poptávky nám chodí často a díky tomu získáváme nové zákazníky. Je radost s Vámi pracovat a určitě budeme v této spolupráci i nadále pokračovat!

Gabriela Klampflová, Product manager tapes