Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Zábava a volný čas

Detailní činnosti firem v oboru Zábava a volný čas


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete provozovatele odpočinkových a relaxačních aktivit a sportovních zařízení. Cestovní kanceláře a agentury společně s poskytovateli zážitkových kurzů vám nabídnou možnosti pro odpočinek a teambuilding v naší přírodě i v zahraničí. Do sekce také patří výrobci hraček, společenských her, sportovních potřeb, kempingového vybavení. Uplatnění zde najdou výrobci hudebních nástrojů, hracích automatů a videoher. Podnikáte-li v šoubyznysu, pak oceníte nabídku služeb manažerů a mediálních zástupců pro herce a zpěváky, filmových a nahrávacích studií či produkčních společnosti. Můžete najít hledané divadlo, kino, projekční sál, muzeum či galerii a další kulturní prostory.


Naše reference Více referencí

TONER RL, spol. s r.o.

TONER RL, spol. s r.o.

Prezentace v databázi www.ifirmy.cz a oborových webech je v kombinaci se zasíláním poptávek velmi účinným nástrojem pro získání nových zákazníků.“

Marek Rosocha (jednatel)

Veba Plyn,a.s.

Váš systém B2bpoptávka nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon. Za velmi příznivou cenu od vás dostáváme desítky kontaktů měsíčně, většina z nich je pro nás zajímavých. Díky těmto kontaktům jsme získali již několik zákazníků. Vašich služeb budeme využívat i nadále.

Jindřich Sýkora