Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Seznam podoborů: Zdravotnictví

Detailní činnosti firem v oboru Zdravotnictví


Zobrazit všechna odvětví

V této sekci najdete všeobecné i specializované nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, rentgenová pracoviště a lékárny. Rehabilitační služby včetně fyzioterapeutických a lázeňských zařízení. Nutnou součástí jsou i hřbitovy, kremační síně, pohřební ústavy a prodejci vybavení rakví, výzdoby hrobů, věnců a kytic. Svou nabídku zde prezentují výrobci lékařských přístrojů, vybavení nemocnic, rehabilitačních a rekonvalescenčních pomůcek a protetiky. Najdete zde hematologické a imunologické laboratoře, biochemické a farmaceutické provozy a dodavatele spotřebního materiálu pro zubní laboratoře.


Naše reference Více referencí

Jan Herold - Kovářství

Už jsem v několika případech uzavřel různé smlouvy na umístění našich webových stránek tak,aby byly viditelné,ale teprve Vaše služby fungují tak,jak si to představuji.Takže prozatím maximální spokojenost,a předpokládám,že to bude fungovat i nadále.

Jan Herold

Agentura Pankrác s.r.o.

Díky prezentaci naší firmy v systému ifirmy.cz jsme získali nové zakázky v oblasti polygrafie a vydavatelství knih. Zároveň využíváme portál ifirmy.cz i jako poptávající. Přes naše poptávky zveřejněné na tomto webu jsme získali velké množství kontaktů na nové dodavatele, ze kterých jsme si vždy vybrali nejlepší variantu. Služba ifirmy.cz nám šetří náklady i čas. Jsme velice spokojeni.

Viktor Sušický, Agentura Pankrác s.r.o. www.pankrac.com