INTERKLIMA spol. s r.o.

průmyslový areál Synthesia 92

533 53, Pardubice - Semtín

  • +420 466 825 034
www.interklima.cz
Logo INTERKLIMA spol. s r.o.Doporučujeme

Předmět činnosti firmy INTERKLIMA spol. s r.o.

Společnost vznikla zápisem do podnikového rejstříku 13.2.1991 ze soukromé firmy Interklima založené 1.9.1990. Firma INTERKLIMA, spol. s r.o. vznikla složením pracovníků VPÚ Pardubice, Průmstav, Stavomontáže, Servis-projekt, Cheming a dalších.

Svým zákazníkům nabízíme kompletní služby v oboru vzduchotechniky, klimatizace, chlazení a větrání. Jedná se o komplexní dodávky klimatizačních systémů jak pro chlazení technologických zařízení tak pro úpravu vzduchu v provozech a na pracovištích.

Samozřejmě zajišťujeme dodávky a instalace veškerých navazujících částí a profesí jako jsou měřící a regulační systémy, elektro rozvody, sanitární techniku a drobné stavební úpravy.

Svými kapacitami jsme schopni zajistit smluvní záruční a pozáruční servis na veškerá zařízení vzduchotechniky, chlazení, klimatizaci, elektro a MaR.

Specializujeme se na zpracování projektové dokumentace a dodávky veškerého technického zařízení budov, PSV a technologií. Pro tyto práce vlastníme kompletní technické vybavení tj. nákladní a dodávkové automobily, autogenní soupravy, elektrosvářečky, závitořezy, pily, ohýbačky, bourací kladiva, vrtačky atd. Největší objem prací firma realizuje ve vzduchotechnice, chlazení a klimatizaci.

INTERKLIMA, spol. s r.o. poskytuje své služby soukromníkům a firmám v projektové, poradenské a dodavatelské činnosti v oblasti technického zařízení budov.

Máme bohaté zkušenosti s dodávkami a realizací kompletních klimatizačních systémů pro provozy a pracoviště ve zdravotnictví, obchodu, řídících a navigačních centrech, radiokomunikacích, výrobních halách ale i obytných domech a bytech.

Služby poskytujeme na celém území České republiky.

Další informace o firmě INTERKLIMA spol. s r.o.

  • IČ : 13586556
  • DIČ : CZ13586556
  • Počet zaměstnanců : 15
  • Datum založení : 12.2.1991
  • Výrobce : ano
  • Distributor : Ano
  • Poskytovatel služeb : Ano