STASTO Automation s.r.o.

K Náklí 512

257 41, Týnec nad Sázavou

 • +420 317 701 700
www.stasto.cz
Logo STASTO Automation s.r.o.Doporučujeme

Předmět činnosti firmy STASTO Automation s.r.o.

Prodej pneumatických zařízení (Vlašim, Benešov, Týnec nad Sázavou)
Pracovní prvky
Prodej pracovních prvků. Pracovní prvky VESTA. Pneumatické válce VESTA. Válce se závitem, závitový válec, miniválce s příslušenstvím, magnetický miniválec, kompaktní válce s příslušenstvím, válce dle ISO 15552 s příslušenstvím, válce s ochranou proti protočení, válce s vedením, válce s dutou pístnicí, válce bezprstové, lineární vedení, otočné válce, nerezové válce dle ISO 6432/15552, kleštiny, magnetické spínače a pšíslušenství.
Elektropneumatické ventily
Prodej a dodávka pneumatických ventilů, prodej elektropneumatických ventilů. Pneumatické ventily, elektropneumatické ventily VESTA, Müller – COAX, řídící prvky VESTA.
Mechanické ventily, ruční ventily, pneumatické ventily a řídící prvky. Pneumatické příslušenství VESTA, RIEGLER, C-MATIC
Prodej a dodávka – ventily s kolíkem, pneumatické ventily s kladkou, ruční ventily s pákou, ventily s tlačítkem, ventily ovládané nohou, ruční šoupátkové ventily, ventily ovládané otočnou rukojetí, časovače a přístroje pneumatické, pneumatické logické prvky. Ventily pro regulaci průtoku, tlumiče VESTA, C-MATIC, Müller - COAX, RIEGLER
Elektromagnetické ventily Müller - COAX , O.D.E., RIEGLER, PRECON
Proudové a uzavírací ventily
Prodej uzavíracích a proudových ventilů – škrtící ventily, zpětné ventily škrtící, strop-ventily, rychoodvzdušňovací ventily, tlumiče hluku. Uzavírací klapky OREG, uzavírací a regulační ventily RUBINETTERIE BRESCIANE RIEGLER, SCHUBERT & SALZER
Kulové kohouty RUBINETTERIE BRESCIANE, RIEGLER, SCHUBERT & SALZER, VALBIA, VALPRES
Redukční, pojistné, zpětné ventily, příslušenství RIEGLER, SCHUBERT & SALZER
Spojovací prvky (Vlašim, Benešov, Týnec nad Sázavou)
Prodej rychloupínacích šroubení,duté šrouby, šroubení s řezných kroužkem, těsnící kroužky, fitinky a hadicové vsuvky, rychlospojky, lepidlo pro šrouby a zajištění závitu. Šroubení s řezným kroužkem – pozinkované, nerezové. ISO 8434
Spojovací prvky - šroubení plastová, kovová, šroubení pneumatická, pneumatické prvky RIEGLER, C-MATIC
Hadice, manometry a příslušenství (Vlašim, Benešov, Týnec nad Sázavou)
Hadice a trubky s příslušenstvím, systém vedení tlakového vzduchu SPEEFIT, tlakové zásobníky, manometry ve standardním provedení, manometr s trubkovým perem, manometry glycerinové s kovovým krytem, manometry glycerin s upevňovacím kroužkem, manometry s příslušenstvím. Bimetalové teploměry se standardním a průmyslovým provedením. Ofukovací pistole s příslušenstvím, vzduchové pistole, rozdělovače a rozdělovací lišty.
Úpravné jednotky, regulátory tlaku (Vlašim, Benešov, Týnec nad Sázavou)
Prodej speciálních filtrů – filtr s automatickým odpouštěcím ventilem, filtr s aktivním uhlím
Filtry, maznice VESTA, RIEGLER
Speciální maznice a speciální oleje – prodej pneumatického oleje
Polohovací technika (Vlašim, Benešov, Týnec nad Sázavou)
Elektrické válce, otočné stoly, lineárně montážní polohovací systémy, lineární manipulátory, lineární jednotky WEISS, PÜSCHEL, manipulační prvky, trubkové upínací a nosné systémy, zásobníky s podávací technikou, vibrační zásobníky PÜSCHEL , hliníkový systém pro stavbu strojů a zařízení pracovišť. Hliníkové profily PÜSCHEL, hliníkový konstrukční systém PÜSCHEL
Elektromechanické otočné polohovací stoly, automatizační komponenty WEISS
Armatury (Vlašim, Benešov, Týnec nad Sázavou)
Elektromagnetické ventily pro kapaliny, elektromagnetický ventily pro plyny, ruční kulové kohouty , kulové kohouty s pohonem pneumatické, kulové kohouty přírubové, vysokotlaké kohouty přírubové pneumatické, přírubové kulové kohouty elektrické. ruční ventily, ruční klapky, ruční šoupátka . Ventily, pojistné a odlehčovací ventily, sedlové ventily pneumatické, hadicové ventily pneumatické, klapky , uzavírací klapky pneumatické, elektrické, šoupátka s pohonem, nožová šoupátka pneumatická. Tlakové spínače, průtokové spínače, převodníky tlaku, měřící elementy a průtoková čidla, průtokoměry.
Průmyslová automatizace (Týnec nad Sázavou, Benešov, ČR)
Dodávky průmyslové automatizace. Otočné stoly - otočné elektromechanické polohovací stoly s pevným počtem poloh, volně programovatelné otočné stoly. Manipulátory - manipulační jednotky a podávací jednotky s lineárním a rotačním pohybem, mechanické a pneumatické manipulátory. Hliníkový profilový systém - hliníkové nosné profily pro stavby strojů a zařízení pracovišť, hliníkové systémy pro stavbu frém, krytů, kompletní ruční pracoviště, příslušenství hliníkových profilových systémů. Lineární montážní systémy - montážní lineární systém spojující lineární stavebnicovou linku s přesným polohovacím systémem. Podávací technika - zásobníky, vibrační podavače a zásobníky, paletové zásobníky, lineární podavače a komponenty.
Pneumatické prvky (Týnec nad Sázavou, Benešov, ČR)
Dodávky pneumatických prvků a pneumatických systémů.
Pneumatické válce
Pneumatické válce se závitem, pneumatické krátkozdvižné válce s příslušenstvím, pneuválce s příslušenstvím, pneumatické miniválce s příslušenstvím, lineární vedení, kleštiny, tlumiče dorazu, pneumatické kompaktní válce s příslušenstvím, bezpístnicové válce s příslušenstvím, otočné válce, magnetické spínače a příslušenství.
Pneumatické ventily, elekropneumatické ventily
Pneumatické ventily, mechanicky ovládané 3/2-cestné, 5/2-cestné, 5/3-cestné pneumatické ventily, ručně ovládané 3/2-cestné, 4/3-cestné, 5/2-cestné, 5/3-cestné pneumatické ventily, pneumatické logické prvky, pneumatické časovače a přístroje, pneumaticky ovládané 5/2-cestné ventily, elektropneumatické ventily, elektropneumatické 3/2-cestné, 4/2-cestné, 5/2-cestné, 5/3-cestné magnetventily, připojovací a základové desky, ventilové ostrovy 4HF, proudové a uzavírací ventily, škrticí ventily, pneumaticky řízené zpětné ventily, stop ventily, start ventily, zpětné škrticí ventily, rychloovzdušňovací ventily, tlumiče hluku.
Šroubení, rychlospojky
Klasická i rychloupínací šroubení, fitinky a rychlospojky z mosazi, nerezu a plastu.
Pneumatické příslušenství, manometry
Pneumatické trubky a hadice s příslušenstvím, tlakové zásobníky, manometry, manometry robustní provedení, glycerinové manometry, manometry s rozsahem v milibarech, manometry provedení pro svařovací techniku, manometry chemické provedení, kontaktní manometry, diferenční manometry, přesné manometry, manometry s membránou, bimetalové teploměry, vzduchové pistole s příslušenstvím.
Regulátory tlaku, úprava vzduchu
Úpravné jednotky - série Modular line, série Modul, série Gold, série 3, série 81 (Kombi), automatické vypouštěcí ventily, regulátory tlaku, proporcionální regulátory tlaku, speciální filtry, speciální maznice a pneumatické oleje.
Průmyslové armatury (Týnec nad Sázavou, Benešov, ČR)
Dodávky průmyslových armatur.
Koaxiální ventily, magnetventily
Přímo a nepřímo řízené koaxiální ventily, ventilové lišty a moduly, přepouštěcí, proporcionální, redukční, regulační, atestované a speciální koaxiální ventily. Přímo a nepřímo řízené 2/2 a 3/2-cestné magnetventily, regulační a speciální ventily pro různá média, pro vysoké tlaky a teploty. Přímo řízené 2/2-cestné, 3/2-cestné magnetventily, nepřímo řízené 2/2-cestné magnetventily, nuceně řízené 2/2-cestné magnetventily, 2/2-cestné membránové ventily.
Uzavírací klapky, šoupátka
Uzavírací klapky QUADAX, uzavírací nožová šoupátka, příslušenství a náhradní díly pro uzavírací klapky.
Kulové kohouty
Mosazné kulové kohouty, ocelové kulové kohouty, nerezové kulové kohouty, plastové kulové kohouty (PVC, PP), litinové přírubové kulové kohouty, ocelové přírubové kulové kohouty, nerezové přírubové kulové kohouty, ocelové vysokotlaké kulové kohouty, nerezové vysokotlaké kulové kohouty.
Sedlové, hadicové, šoupátkové ventily, automatické armatury
Šoupátkové ventily GS - regulátory tlaku a uzavírací ventily, regulační ventily s membránovým nebo pístovým pohonem, motorové ventily, ventily ručně ovládané. Kulové kohouty s pneupohonem, přírubové kulové kohouty s pneupohonem, vysokotlaké kulové kohouty s pneupohonem, kulové kohouty s elektropohonem, uzavírací klapky s pneupohonem, uzavírací klapky s elektropohonem, nožová šoupátka s pneupohonem, sedlové ventily s pneupohonem, sedlové ventily s elektropohonem, hadicové ventily s pneupohonem, otočné pneupohony, piloty, pozicionéry, koncové spínače a příslušenství pneumaticky ovládaných ventilů.
Speciální ventily, spínače, příslušenství
Zpětné ventily a klapky, filtry, redukční ventily, manometry pro redukční ventily, pojistné ventily, vakuové spínače, tlakové spínače, průtokové spínače.

Další informace o firmě STASTO Automation s.r.o.

 • Další telefon : +420 317 701 834
 • IČ : 49684175
 • DIČ : CZ49684175
 • Počet zaměstnanců : 19
 • Datum založení : 1.1.1993
 • Distributor : Ano

Aktuální nabídka produktů a služeb firmy STASTO Automation s.r.o.

Obrázek - Periferie pro roboty- STASTO Automation s.r.o.

Periferie pro roboty- STASTO Automation s.r.o.

Periferie pro roboty- STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation působí v oblasti automatizace více než 25 let a nabízí periferie pro roboty.

Mezi periferie pro roboty patří:
-Kleštiny
...

Pneumatické ventily Vesta, elektropneumatické ventily STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy produkty v oblasti pneumatiky, průmyslových armatur a automatizace, jako např. peumatické ventily Vesta, elektropneumatické ventily.

Pneumatické ventily Ves ...

Pneumatické válce VESTA STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy produkty v oblasti pneumatiky, průmyslových armatur a automatizace, jako např. pneumatické válce VESTA.

Pneumatické válce VESTA - typy:
- pneumatické ...

Hydraulické šroubení pozink, nerez STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy hydraulické šroubení pozink, nerez
Mezi hydraulické šroubení pozink, nerez patří např.
Šroubení s řezným kroužkem - pozink. ocel - EN ISO 8434-1 (DIN ...

Průmyslové armatury STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy průmyslové armatury. Mezi průmyslové armatury patří např.

Magnetventily
- Přímo, nepřímo i nuceně ovládané 2/2 nebo 3/2-cestné ventily pro různá m ...

Proudové a uzavírací ventily STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy proudové a uzavírací ventily.
Proudové uzavírací ventily jako např. škrtící a zpětné škrtící ventily, přímé i otočné, rychloodvzdušňovací ventily, tlumiče hluku.

Elektricky, pneumaticky ovládané (elektropneumatické) ventily STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy elektricky, pneumaticky ovládané (elektropneumatické) ventily.

Elektricky, pneumaticky ovládané (elektropneumatické) ventily: 3/2-, 5/2-, 5/3-cestné ventily ...

Prvky pro úpravu vzduchu STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy prvky pro úpravu vzduchu jako např.
regulátory tlaku, filtry, maznice a jejich kombinace.

Prvky pro úpravu vzduchu – typy:
Úpravné jednotky

Spojovací prvky mosaz, nikl, hliník STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy spojovací prvky z různých materiálů - mosaz, nikl, hliník

Spojovací prvky – typy:
Rychloupínací šroubení - mosaz niklovaná, tlak: -0,99 - 18 bar

Mechanické a ruční ventily STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy mechanické a ruční ventily.

-Mezi mechanické a ruční ventily patří:
-Ventily s kolíkem
-Ventily s kladkou
-Ventily s tlačítkem
...

Obrázek - Průmyslové armatury- STASTO Automation s.r.o.

Průmyslové armatury- STASTO Automation s.r.o.

- magnetventily - koaxiální ventily - kulové kohouty (ruční) - kulové kohouty s pohonem - ventily, klapky a šoupátka - ventily, klapky a šoupátka s pohonem - GS šoupátkové ventily - tlakové a průtokové spínače - příslušenství pro instalaci ...

Obrázek - Pneumatické pracovní prvky- STASTO Automation s.r.o.

Pneumatické pracovní prvky- STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy pneumatické pracovní prvky.

Mezi pneumatické pracovní prvky patří pneumatické válce, lineární vedení, kleštiny, magnetické spínače a příslušenství.

Obrázek - Hydraulické šroubení pozink, nerez- STASTO Automation s.r.o.

Hydraulické šroubení pozink, nerez- STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy produkty v oblasti pneumatiky, průmyslových armatur a automatizace, jako např. hydraulické šroubení pozink, nerez. Hydraulické šroubení s řezným kroužkem - pozinkovaná ...

Obrázek - Komponenty pro průmyslovou automatizaci- STASTO Automation s.r.o.

Komponenty pro průmyslovou automatizaci- STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy komponenty pro průmyslovou automatizaci.
Mezi komponenty pro průmyslovou automatizaci patří např.
Otočné stoly a manipulátory
- Otočné elektromechani ...

Obrázek - Pneumatické ventily Vesta, elektropneumatické ventily- STASTO Automation s.r.o.

Pneumatické ventily Vesta, elektropneumatické ventily- STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy produkty v oblasti pneumatiky, průmyslových armatur a automatizace, jako např. peumatické ventily Vesta, elektropneumatické ventily. Elektricky a pneumaticky ovládavé ven ...

Obrázek - Pneumatické válce VESTA- STASTO Automation s.r.o.

Pneumatické válce VESTA- STASTO Automation s.r.o.

Společnost STASTO Automation s.r.o. v Týnci nad Sázavou nabízí pro České firmy produkty v oblasti pneumatiky, průmyslových armatur a automatizace, jako např. pneumatické válce VESTA. V nabídce naší společnosti jsou: pneumatické válce se závitem, min ...

Klíčová slova

 • STASTO Automation

 • Periferie pro roboty

 • pro roboty

 • roboti

 • automatizace

 • automation

 • pneumatické ventily

 • elektropneumatické ventily

 • pneumatické válce se závitem

 • Pneumatické válce

 • Hydraulické šroubení

 • Tlakové regulátory

 • ventily

 • Průmyslové armatury

 • Komponenty pro průmyslovou automatizaci

 • Proudové a uzavírací ventily

 • Elektricky, pneumaticky ovládané ventily

 • Prvky pro úpravu vzduchu

 • Spojovací prvky mosaz

 • Mechanické a ruční ventily

 • Pneumatické pracovní prvky

 • klapky

 • Hydraulické šroubení

 • stasto